Job offersFreelancersCompaniesPricing#nojudgement

🔥 PROAvailable

Lucas Rimóci

Front-end Developer, WordPress a WooCommerce developer.

Skill: Mid

Hourly: 1025

Developeri3DAudioBackendCustomer SupportDatabaseE-mail MarketingEnglishFrontendGoogle AnalyticsGoogle Search ConsoleGraphic DesignLinuxMicrosoft ExcelPHPPhoto/VideoSEOVideo EditingWeb DesignWooCommerceWordPressJavaScriptLaravel

Volám sa Lucas a som web developer. Svoje skúsenosti venujem nasledujúcim oblastiam:

🌍 Tvorba webových stránok
💰 Vytváranie eshopov
🚀 SEO optimalizácia

Moje skúsenosti sú zamerané najmä na vývoj moderných a funkčných webových stránok, ktoré budú zaujímať návštevníkov a zvyšovať ich záujem o produkty alebo služby Vašej spoločnosti. Vždy sa snažím nájsť riešenia, ktoré budú zodpovedať konkrétnym potrebám a cieľom klienta. Mám skúsenosti s tvorbou stránok v rôznych technológiách, ako sú napríklad Wordpress, Woocommerce, PHP, JavaScript a Laravel.

Okrem tvorby webových stránok ponúkam aj služby optimalizácie pre vyhľadávače (SEO), čo pomôže zvýšiť viditeľnosť Vašej stránky vo vyhľadávačoch a získať tak viac návštevnosti.

Mám niekoľko referenčných projektov, ktoré môžete vidieť na mojom portfóliu a som pripravený prediskutovať Vaše konkrétne potreby a ciele a nájsť najlepšie riešenie pre Vašu spoločnosť. Ak máte záujem o moje služby, neváhajte ma kontaktovať, som pripravený pomôcť Vám s Vašou webovou stránkou.

Portfolio

Web stránka
/ZSOLTI CARS EXCLUSIVE s.r.o.
https://zsolticars.sk

Web stránka
/Autooprava Pavol Lichvár
https://autoopravaplichvar.sk

Chcete vidieť viac? Prejdi na lucasdesign.sk👌

Lucas Rimóci 🔥 PRO freelancer!

Switch to PRO and get more! Enjoy benefits that put you in the spotlight.
Learn more

Top of the page To top