Job offersFreelancers🔥PRO

🔥 PROAvailable

Valentína Figeľová

Graphic designer & Illustrator

Hourly: 2545

Level: Mid ⭐️⭐️

Registered: 24.09.2023

DizajnériBrand DesignCopywritingDigital Product DesignGraphic DesignIllustrationPhoto/VideoMarketing ManagementConsultingLeadership/ManagementProject ManagementDTPB2B Marketing

Som grafická dizajnérka, ilustrátorka a tak trocha aj marketérka. Mojou najväčšou vášňou je pretvárať myšlienky do vizuálnej reality. Hľadám riešenia či spôsoby, AKO SA TO DÁ. Snažím sa nájsť cestu, ako vyhovieť požiadavkám a predstave zákazníka a zároveň vizuálne odkomunikovať a splniť to, čo by malo byť cieľom konkrétneho projektu.

Vďaka mojim pracovným skúsenostiam v oblasti e-commerce tvorím s presahom do marketingu. Tvorím pod menom FIGA VALA, no zároveň som už 4 roky súčasťou firmy INSPIO https://www.inspio.sk, kde dohliadam na vizuálnu komunikáciu značky, aktívne prispievam k tvorbe a vývoju nových produktov a taktiež k zlepšovaniu výrobných procesov. Pracovala som aj na redizajne tejto značky a viac o celom tomto náročnom procese si môžete prečítať tu: https://www.inspio.sk/clanok/redizajn-inspio

Vytváram a editujem produktové fotky či videá a z času na čas tvorím obsah pre sociálne siete. Veľmi rada píšem články na náš blog (https://www.inspio.sk/clanok/detska-izba-pre-chlapca-vesmir-a-dinosaury) a popritom všetkom dohliadam na influencer marketing, kde som nastavovala procesy a postupy pre efektívnu spoluprácu a komunikáciu s influencermi. (https://www.inspio.sk/clanok/influencer-spolupraca-s-inspio)

Počas 2 rokov som sa spolupodieľala na expanzii INSPIO do 26 krajín Európy https://www.inspio.sk/clanok/ako-expandovat-s-eshopom-do-zahranicia-inspio-expanzia. Pripravovala som podklady, komunikovala s programátormi a prekladateľmi, nahadzovala produkty či rôzne technické informácie na weby jednotlivých krajín pred ich spustením. Vďaka tejto skúsenosti aktívne pomáham značkám s riadením celého tohto procesu pri expanzii. Aj keď sa toho niekedy zdá veľa, my to všetko v INSPIO zvládame vďaka automatizácii marketingových procesov, do ktorých sme sa po expanzii spoločne pustili a vďaka čomu momentálne môžeme budovať výkonnostný marketing.

Verím, že aj tieto moje skúsenosti mi pomôžu pozerať sa na váš projekt z rôznej perspektívy.

Či už ste malý podnikateľ, startup, alebo veľká firma, som pripravená spolupracovať s vami na tvorbe jedinečných riešení, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.

Education

Absolvovala som Školu úžitkového výtvarníctva v Košiciach so špecializáciou v obore propagačného výtvarníctva. Štúdium na tejto škole mi poskytlo pevný základ v oblasti vizuálnej komunikácie a dizajnu. Svoje vzdelanie som začala aplikovať v praxi už popri škole a po absolvovaní štúdia som sa rozhodla naplno venovať grafickej tvorbe a ilustrácii. Až ma to zavialo k marketingu a e-commerce, vďaka čomu sa neustále vzdelávam a snažím sa čoraz viac rozširovať svoj rozhľad v tomto biznis svete.

Portfolio

Čím všetkým sa zaoberám a výber toho, na čom som pracovala si môžete pozrieť na mojom webe https://figavala.sk

V mojom portfóliu nájdete:
▪️ Tvorbu loga
▪️ Vizuálnu identitu
▪️ Obalový dizajn
▪️ Printové/online formáty
▪️ Ilustrácie pre rôzne projekty

🫶🏻 Projekt, na ktorý som najviac hrdá je moja kniha, ktorú som si okrem ilustrovania aj napísala. Bola publikovaná pod vydavateľstvom Slovart a viac o tejto knihe si môžete prečítať tu:
https://figavala.sk/ilustrovana-kniha-o-ludovych-remeslach-na-slovensku

Awards, certifications

💻 Woman UX Academy (aj Ty v IT)
📈 E-commerce marketing (Digisemestr Online)
🙌🏼 Leadership School (Godzone)

Valentína Figeľová 🔥 PRO freelancer!

Switch to PRO and get more! Enjoy benefits that put you in the spotlight.
Learn more