Job offersFreelancers🔥PRO

Available

Daniel Kostka

Lektor nemeckého jazyka

Hourly: 1720

Level: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registered: 06.12.2022

Non-TechGermanHR

Ahojte!

Moje meno je Daniel, pochádzam zo Zvolena a som lektor nemeckého jazyka. Po skončení štúdia germanistiky som 18 rokov pracoval ako stredoškolský učiteľ nemeckého jazyka. Popri zamestnaní som absolvoval kurz sprievodcu cestovného ruchu a odvtedy sa môj profesionálny i súkromný život radikálne zmenil.

Nemecký jazyk sa stal mojím najdôležitejším pracovným nástrojom a práve vďaka nemu som precestoval takmer celú Európu a spoznal som mnoho skvelých ľudí, ktorí ma naučili, že niekedy existujú aj iné (lepšie) cesty. Snažím sa preto vyhýbať skratkám, pretože nechcem, aby ma ukrátili o zážitky a skúsenosti, ktoré zažívam na cestách bez nich. A práve toto ma posúva stále ďalej.

Počas letnej sezóny sa naplno venujem práci sprievodcu v cestovnom ruchu a okrem toho už 6. rok učím online nemecký jazyk. Moji klienti sú zamestnanci rôznych firiem, ktoré od nich vyžadujú ovládanie nemčiny ako pracovného nástroja, ale aj iné súkromné osoby žijúce v zahraničí. Osobitnou skupinou sú deti a mládež, ktorí majú záujem o doučovanie, resp. sa chcú pripraviť na absolvovanie jazykovej skúšky na rôznych úrovniach.

Spolupráca s renomovaným nemeckým jazykovým inštitútom mi umožnila spoznať deti a mládež z rôznych kútov sveta, ako aj kolegyne, či kolegov, ktorým vďačím za to, že som veci začal vnímať inak. Moja klasická a virtuálna knižnica je plná kvalitných vzdelávacích materiálov, ktoré sa snažím vhodne aplikovať do vyučovacieho procesu a vytvoriť tak pre klientov príjemné a efektívne pracovné prostredie. Samotný obsah vzdelávania, ako aj spôsob výučby konzultujem s klientmi a snažím sa pre každého vytvoriť individuálny plán

Preto neváhajte a ozvite sa mi. Teším sa na každú novú výzvu a budem rád, keď Vám pomôžem dosiahnuť cieľ, ktorý si spoločne stanovíme.

Education

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Nemecký jazyk a literatúra - magisterské štúdium

Nemecký jazykC2

Awards, certifications

Inštitút zahraničného obchodu a vzdelávania
Sprievodca cestovného ruchu 18.5.2002

Goethe Institut
PC und Internet für die Unterrichtsvorbereitung DaF 4.-17.7.2004
Webprojekte im DaF-Unterricht 15.-28.7.2012

Goethe Institut, Österreich Institut, Veľvyslanectvo Spolkovej republiky Nemecko
Ocenenie "Najlepší od Rigy po Belehrad" spojené so štipendijným pobytom v Nemecku 13.-23.7.2005

Top of the page To top