Job offersFreelancersCompaniesPricing🔥PRO

🔥 PROAvailable

Jaroslav Smatana

Kreatívny dizajnér

Hourly: 1220

Level: Mid ⭐️⭐️

Registered: 21.05.2023

DizajnériAnimationAudioBrand DesignDTPDigital Product DesignEnglishFilmFinanceGraphic DesignMotion DesignPhoto/VideoUIVideo EditingWeb Design

O sféru IT technológií sa zaujímam už od svojich 14 rokov. Rád sa učím nové veci a samého seba by som definoval ako “geeka“. Rád sledujem nové trendy či už v grafickom dizajne alebo v IT vo všeobecnosti. Mojou veľkou výhodou je že sa rýchlo učím nové veci a keď aj na niečo narazím pri svojej práci, čo bolo pre mňa doteraz španielska dedina, vždy sa snažím problém vyriešiť k spokojnosti klienta. Rád príjmam nové výzvy.

Education

SOA - Profi Kamo s.r.o. so zameraním na bankovníctvo a poisťovníctvo, štúdium ukončené maturitou

Portfolio

Freelance Grafický dizajnér / JANUÁR 2022 - DOTERAZ
V súčasnosti som na volnej nohe a pomáham jednej zahraničnej značke preraziť na slovenskom trhu. Mojou prácou je príprava spotov pre rôzne televízie podľa požiadaviek klienta v Premiere Pro a After Effects. Príprava rôznych tlačovín, úpravy fotiek pre eshop a obalový dizajn nových produktov + car wrap.

Najnovším počinom, ktorý mám na svedomí je rebranding kantíny, ktorá sa rozhodla prejsť zmenou názvu, ktorý mám na svedomí. Od nového loga, sociálnych sietí až po printové média a billboardy.

Gurmán Servis, s. r. o. / Bratislava, Slovenská republika / FEBRUÁR 2015 - NOVEMBER 2021
V tejto firme som mal na starosti sociálne siete v jednej z jej prevádzok a dizajn, akým sa bude firma v budúcnosti na verejnosti prezentovať. Tz., hlavičkový papier, vizitky, letáky, webdizajn a frontend webu a správu siete. V roku 2021 sa firma rozhodla zmeniť logo z jednej vo svojich prevádzok, ktorý som zastrešoval.

Slovak Business Agency / Bratislava, Slovenská republika / MÁJ 2007 - JÚN 2010
Podielal som sa na projekte – Podnikateľka Slovensko a bol som zodpovedný za printové médiá, webdizajn, návrh loga a retuše fotografií.
V roku 2009, kedy naša krajina prijala euro ako svoju menu som mal na starosti vizuálnu identitu tejto kampane cez rôzne letáky, brožúry, a knihy.
Popritom som sa venoval svojmu koníčku a to bol Frontend development.

INVECON, spol. s r.o. / Bratislava, Slovenská republika / NOVEMBER 2005 - APRÍL 2007
Prevažne som pracoval pre zahraničných klientov ako napr. Delta Airlines a na mnohých ďalších zaujímavých projektoch aj pre cestovné kancelárie - printové médiá, webdizajn, DTP a vizuálna identita.

Jaroslav Smatana 🔥 PRO freelancer!

Switch to PRO and get more! Enjoy benefits that put you in the spotlight.
Learn more

Top of the page To top