Job offersFreelancersCompaniesPricing

TopAvailable

Katarína Naništová

Social media freelancer

Skill: Mid

Hourly: 1015

KreatívciPhoto/VideoCopywritingIdeamakingRedactorFacebook Business ManagerStrategySEOSocial MediaContent MarketingEnglishProofreading

❓ AKO? K social media marketingu na zavialo cez štúdium slovenského jazyka. Edit textov a ich tvorba sa prirodzene pretavila do kreatívy sociálnych sietí 📱.

❓ PREČO? V živote mám však omnoho viac záľub ako prácu, napr. cestovanie či fotenie. Keďže som si odmietla vybrať iba jedno, všetky 3 som spojila do jedného a stala sa zo mňa digitálna nomádka, ktorá po ceste objavuje, pracuje a píše svoj #travelblog 🌎.

❓ TY A JA? Mnoho firiem a značiek sa vyhýba spolupráci s freelancermi a digitálnymi nomádmi, lebo si myslia, že namiesto práce pijú koktejly pri bazéne 🍹. Ja som však presvedčená, že na kreatívnu prácu je nevyhnutné kreatívne prostredie, ktoré iba zriedka poskytujú steny kancelárie. A keď sa spojí ideálna práca s ideálnym prostredím, nemôže to skončiť inak ako ideálnym výstupom. Zdieľaš môj mind set? Napíš mi 😉.

Education

📜 Fakulta telesnej výchovy a športu, Univerzita Komenského - učiteľstvo telesnej výchovy v kombinácii so slovenským jazykom a literatúrou

Portfolio

👉 jeden IG profil - https://www.instagram.com/dreamaudio_europe/reels/
👉 jeden FB profil - https://www.facebook.com/xlcparts
👉 jedna ukážka článku - https://www.hikemates.com/blog/madeira-idealna-dovolenka-pre-turistov/

Omnoho viac na mojom LinkedIn 😉.

Top of the page To top