Job offersFreelancersCompaniesPricing#nojudgement

Contact

Interview process has ended

Advokátska kancelária Paul Q

Recepčná / Asistentka

CityBratislava

FormFull-time

Salaryfrom 1100 €

TypeTPP

Level

Updated15.05.2023

V Paul Q sme za posledných 30 rokov vytvorili vysoko kvalifikovaný tím právnikov, vďaka čomu patríme dlhodobo k lídrom na trhu právnych služieb. Kvalitu našich služieb pravidelne oceňujú renomované nezávislé, medzinárodné ratingové organizácie, a v rámci Slovenska sa každoročne umiestňujeme ako jedna z popredných slovenských advokátskych kancelárií.

Job description

Do nášho tímu v Paul Q hľadáme novú recepčnú/asistentku. Hľadáme komunikatívnu a pozitívne naladenú osobu, ktorá sa nestratí vo víre pracovných úloh v tíme právnikov.

Ak máte:

  • skúsenosti s prácou v administratíve
  • zodpovedný a iniciatívny prístup k práci
  • rada prácu s ľuďmi v kolektíve
  • záujem pracovať v stabilnej právnickej firme v Bratislave

... potom v Paul Q hľadáme práve Vás. Pošlite nám Váš životopis spolu s krátkym motivačným listom a aktuálnou fotografiou.

Čo bude Vašou pracovnou náplňou?

  • zodpovednosť za plynulý chod recepcie;
  • evidencia a spracovanie pošty, predovšetkým elektronickej (práca s portálom www.slovensko.sk);
  • podpora pri administratívnom spracovaní faktúr;
  • vybavovanie telefonickej a emailovej komunikácie s klientmi a dodávateľmi;
  • administratívna podpora pre právnikov či klientov (napr. formátovanie, skenovanie a viazanie dokumentov);
  • vítanie návštev a starostlivosť o ich pohodlie;
  • objednávanie tovaru a kontrola stavu zásob;
  • organizácia stretnutí a kalendárov vedenia;
  • ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadených.

Requirements

Hľadáme pozitívneho človeka s príjemným a profesionálnym vystupovaním, ktorý bude reprezentovať spoločnosť v súlade s našimi hodnotami.

Prax v administratíve je nevyhnutná. Zaujímajú nás aj osobnostné predpoklady kandidátky, ako komunikatívnosť, flexibilita, motivácia, tímová spolupráca a organizačné schopnosti.

Znalosť anglického jazyka požadujeme na komunikatívnej úrovni.

We offer

V Paul Q ponúkame:

  • prácu v poprednej advokátskej kancelárií;
  • výbornú príležitosť na osobný rast, získavanie nových skúseností a zručností;
  • využívanie anglického jazyka;
  • príjemné pracovné prostredie v nových kanceláriách v centre Bratislavy;
  • teambuildingové aktivity;
  • občerstvenie pre zamestnancov;
  • prácu v mladom a priateľskom kolektíve.

Magazine articles

Show all articles