Job offersFreelancersCompaniesPricing#nojudgement

Contact

Palamor

Influencer marketing manažér

CityTrnava

FormFull-time

Salary1500 — 2000 €

TypeInvoice

LevelMid ⭐️⭐️

Updated25.03.2024

Palamor - Influencer marketing na mieru
Naša cesta začala v roku 2018, keď sme sa začali venovať hľadaniu spoluprác s influencermi a zákazníckej podpore na maďarskom trhu. Vďaka znalosti maďarského jazyka som úspešne pomáhala firmám prekonať jazykové bariéry a nadviazať spolupráce s influencermi. Influencer marketing sa už v tej dobe ukázal ako dôležitý kanál pre budovanie značky. To nám umožnilo rozšíriť svoje pôsobenie na Slovensko, Česko, Rumunsko, Poľsko a Slovinsko. Zásadným prínosom pre našich klientov sú naše niekoľkoročné skúsenosti s influencermi na rôznych trhoch. Spolupracujeme s viac ako 4000 influencermi, máme za sebou už viac ako 600 kampaní pre vyše 100 klientov.

Job description

Potrebujeme ako soľ šikovnú osobu s maďarským jazykom, ktorá bude mať na starosti komunikáciu s influencermi a zvládne našim klientom zabezpečiť influencer marketing kampane aj na zahraničných trhoch spolu s kolegami.

Náplňou tvojej práce bude:

  • manažovanie tímu

  • vytváranie zmlúv

  • organizovanie a rozdávanie úloh

  • staneš sa obchodnou spojkou

Requirements

Čo potrebujeme od teba:

•⁠ ⁠Prehľad o svete influencerov, znalost sociálnych sietí a najnovších trendov

•⁠ ⁠Silné komunikačné schopnosti (nenechať sa odradiť, apelovať na potrebné požiadavky a dodržiavanie dohôd)

•⁠ ⁠Obchodný duch

•⁠ ⁠Prehľad v marketingu a marketingovej komunikácii

•⁠ ⁠Veľmi dobré organizačné schopnosti a samostatnosť

•⁠ ⁠Anglický jazyk na komunikačnej úrovni

•⁠ ⁠Maďarský jazyk na komunikačnej úrovni

We offer

Na čo všetko sa môžeš tešiť:

•⁠ ⁠Na náš mladý a priateľský kolektív (otrepaná fráza, vieme, ale u nás to platí do bodky)

•⁠ ⁠Pracovné prostredie v moderných priestoroch OC Island Trnava (máme naozaj pekný výhľad)

•⁠ ⁠V našom office nie je o dobrú náladu núdza, ale keď treba focus, budeš mať svoj priestor

•⁠ ⁠Na nezabudnuteľné firemné večierky

•⁠ ⁠Možnosť kariérneho rastu a podľa tvojej šikovnosti, časom aj možnosť riadenia celej firmy

Magazine articles

Show all articles