Job offersFreelancersCompaniesPricing#nojudgement

Contact

Interview process has ended

Eli+Beau

Brand Marketing Manager

CityTrnava

FormFull-time

Salaryfrom 1700 €

TypeTPP / Invoice

LevelMid ⭐️⭐️

Added17.02.2023

Job description

Náplň práce a naša vízia

Ahojte, hľadáme head of marketing pre slovenskú značku s celoeurópskym potenciálom, segment kozmetika. Hľadáme marketér(ku)a ktorá by menežovala pod sebou tím freelancerov, content produkciu + influencerov. Náš brand ešte nie je na SK/CZ trhu takže budeme začínať od nuly. Pôjde o minisériu 3-5 produktov. Strategy plánujeme so šikovným Levosphere tímom, kde chceme aby si aj ty zasahovala a čo najviac sa naučila od ich bohatého knowhow. Dodržiavanie brand strategy bude na tebe. Máme kvalitné a overené produkty, pekný budget a tím talentovaných ľudí.

Požadujeme osobu už s praxou na tejto pozícii.

Requirements

Aký osobnostný typ hľadáme:

Ide o menežérsku a kreatívnu rolu. Budeš mať na starosti dodržiavanie a kreatívu marketingového plánu + menežovanie zamestnancov/freelancerov/influencerov. Chceme aby si jednoduchú robotu outsourcovala a ty sa sústredila na plnenie stratégie. Ak máš rada tvorbu love-brandu a love-komunity tak si na správnej pozícii.

Dlhodobé ciele a priority:

  • Splnenie nastaveného positioningu na trhu
  • Vytvorenie rozpoznateľného lovebrandu, brand awareness
  • Splnenie kľúčových KPIs, pri predaji, new customer acquisition, repeat customer rate

Rozdelenie práce:

  • 45% - Plánovanie a exekutíva online a offline stratégie, research influencerov a vhodných spoluprác, rozdeľovanie prác v tíme.
  • 25% - Brandbuilding a community building
  • 20% - Vedenie marketingového tímu a ľudí pod tebou
  • 10% - exekutíva produkcie kampaní (fotenie, editácia - do toho budeš kecať)

Aktivity ktoré môžeš očakávať:

  • Nastavenie a dodržiavanie brand strategy. Pracujeme na nej s https://www.levosphere.sk, ešte nie je hotová. S Levosphere nastavíme vhodnú brand strategy a tvojou úlohou bude aby sa dodržiavala
  • Plánovanie strategických spoluprác s influencermi a médiami
  • Outreach influencerom, vyjadnanie podmienok a realizácia spolupráce
  • Mapovanie customer journey
  • Príprava content plánu v rámci komunikačnej stratégie s printmedia marketérom.
  • Vytvorenie presence a brand awareness na IG a Tiktoku
  • Komunikácia s copywriterom (aktualizácia a tvorba obsahu firemných webových stránok a blogov)
  • Spolupráca s inými oddeleniami v oblasti internej komunikácie: s produkčným tímom, copywriterom a ostatnými freelancermi
  • Príprava a organizácia prieskumov trhu
  • Účasť na príprave a tvorbe marketingových kampaní
  • Monitorovanie a reporting ecommerce marketingových aktivít
  • Monitorovaním trendov a noviniek v oblasti social media
  • Analýza a návrhy na zvyšovanie sledovaných KPI's
  • Analýza konkurencie

We offer

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • Práca s ľudmi ktorí vybudovali už viacero uspešných projektov, posunutie bohatého knowhow a networkingu. S kým si taký si, ľudia v našom kruhu sa navzájom posúvajú vopred - tento benefit by som chcel najviac zvírazniť
  • Základný plat + veľmi motivujúce ohodnotenie ak budú splnené KPIs (vyplácané kvartálne)
  • Garantovaný kariérny postup ak budú dosiahnuté stanovené KPIs
  • Možnosť realizácie a implementiovania svojich nápadov.
  • Príspevky na vzdelávanie, konferencie a školenia
  • Možnosť multisport karty, veľmi podporujeme ak sa zamestnanec posúva a pracuje na sebe
  • Nachádzame sa v Trnave ale sme otvorení aj väčšinovému homeoffice

Magazine articles

Show all articles

Top of the page To top