Job offersFreelancersCompaniesPricing#nojudgement

Contact

Interview process has ended

Union poisťovňa

CX špecialista

CityBratislava

FormFull-time

Salaryfrom 2300 €

TypeTPP

LevelMid ⭐️⭐️

Added24.05.2023

Len s tými, ktorí vám rozumejú, si život užijete naplno. A ešte aj cestovanie, bývanie, šoférovanie či podnikanie. Pridajte sa k nám. Rozumieme si a spoločne meníme životy k lepšiemu ;)

Naším poslaním je:

Vytvárať hodnoty pre klientov, akcionárov, zamestnancov a distribučných partnerov za trvale transparentného a etického vzťahu. Poskytovaním nadštandardných služieb, proaktivitou a inováciou sa usilujeme o to, aby sme boli poisťovateľom, s ktorým je komfortná spolupráca a ktorý poskytuje svojim klientom jedinečnú kombináciu produktov z oblasti komerčného a zdravotného poistenia.

Job description

Chceš byť súčasťou novovznikajúcej agendy riadenia zákazníckej skúsenosti? Máš rád/rada výzvy a vieš ako na starostlivosť o takmer milión klientov v našom portfóliu? Tak sa pridaj k nám!

V tíme Digitálneho marketingu & CRM fungujeme agilným spôsobom, máme radi otvorené diskusie a kreujeme nové procesy, chceme pomáhať našim klientom. V práci máme neformálne pracovné vzťahy a nepotrpíme si na saká a kravaty.

Hľadáme tímového hráča, ktorý má ťah na bránu, rád rozmýšľa nad komplexnými zadaniami, chce realizovať vlastné nápady a nebojí sa ich presadiť v rámci firmy. Hľadáme človeka, ktorý chce profesionálne rásť a učiť sa.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Analýza klientskych segmentov, ich potrieb a vzťahu k značke s cieľom zabezpečenia pozitívneho zážitku zákazníkov
  • Navrhovanie a implementácia inovačných aktivít, prístupov a spôsobov komunikácie vzhľadom na rozličnosť zákazníkov
  • Zastrešenie procesov zjednodušovania a orchestrácie online aj offline kontaktných bodov medzi klientmi a spoločnosťou
  • Tvorba stratégie v oblasti digitalizácie klientskych vzťahov a self-service služieb
  • Byť ambasádorom klientov pri vývoji a zavádzaní veľkých projektov a pri strategickom rozhodovaní spoločnosti
  • Úzka spolupráca s tímami služieb zákazníkom, CRM, marketingu, vývojármi, HR, ktoré sa venujú zlepšovaniu zákazníckej skúsenosti na rôznych platformách alebo kontaktných bodoch so zákazníkmi

Requirements

Odborné vedomosti/zručnosti:

  • prax v oblasti riadenia vzťahov so zákazníkmi a customer experience
  • výhodou sú skúsenosti v oblasti marketingu, online marketingu, UX, UI, e-commerce
  • výhodou sú tiež skúsenosti s nástrojmi digitálneho marketingu a práca s nástrojmi ako Qlick, SAS a pod.
  • AJ - pokročilý (slovom i písmom)

IT zručnosti:

  • MS Office - pokročilý

Osobnostné predpoklady:

  • Silná proklientska orientácia
  • Chuť budovať nové a nepoznané cesty
  • Efektívna komunikácia s rôznymi ľuďmi v spoločnosti
  • Orientácia na výsledok a ťah na bránu
  • Hľadanie súvislostí, synergií a identifikácia potenciálnych biznis príležitostí

We offer

  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • príspevok na regeneráciu
  • príspevok na dôchodok
  • špeciálne zdravotné benefity
  • zvýhodnené ceny viacerých poistných produktov Union poisťovne
  • dni voľna naviac (napr. pre tehotné zamestnankyne, osamelých rodičov, na preventívnu prehliadku, a ďalšie)
  • dovolenka naviac nad rámec zákonného nároku
  • Multisport karta
  • zľavy u tretích strán
  • zamestnanecké eventy
  • samozrejmosťou je Home Office

Magazine articles

Show all articles