Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Nová

HUDAC

Advertising Manažér / PPC Špecialista 🚀

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypFaktúra

Aktualizované17.10.2024

Ahoj 🤚, volám sa Michal Hudáč a som majiteľom firmy. Práve som sa po 3 týždňoch vrátil z USA, kde sme natáčali case studies s klientmi a video vyššie je len malá ukážka. Je to len raw intro bez editu, ale chcel som ti ukázať mindset, s ktorým pristupujeme k našej práci. Na miesto nudnej text recenzie alebo umelého videa od klienta, sme sa rozhodli natočiť mini-dokumentáre o našich spoluprácach. S klientmi sa v nich prejdem po klinike a vyspovedám ich o našich úspechoch. Na konci videa môžeš vidieť aj brand a maskota. Vytvorili sme ich my od nuly. Z USA sa taktiež vraciam s novými klientmi a potrebujeme novú posilu.

Náplň práce

Manažment a optimalizácia PPC:

Alfa omega tvojej práce bude prínos nových pacientov a zvyšovanie obratov našich klientov cez:

  • Konverzné kampane - Google, Meta
  • Konverzné landing pages - spolupráca s developerom na náletových stránkach
  • Social - rast social accountov a boosting postov
  • Trackovanie dát a úprava kampaní na základe dát

Procesy a zlepšovanie:

  • Počas toho očakávam, aby si sledoval existujúce procesy, zlepšoval ich a navrhoval nové
  • Nehľadám robota, ktorý vykoná, čo mu je povedané. Hľadám ambiciózneho človeka, ktorý hľadá nedostatky a chce veci posúvať na vyšší level

Maličkosti:

  • Náš tím je malý a preto očakávam, že niekedy pomôžeš aj s menšími povinnosťami, ktoré sa netýkajú tvojej náplne práce. Keď to bude potrebné.

Príklady našej práce:

Trident Smiles Dental

Web - https://www.tridentsmilesdental.com/

Content - https://www.instagram.com/tridentsmilesdental/

Kanopi Kids

Web - https://www.kanopikids.com/

Mascot - https://www.kanopikids.com/meet-kai

Mountain Bay Dental

Web - https://www.mountainbaydental.com/

Content - https://www.instagram.com/mountain.bay.dental/

Atherton Smiles

Web - https://www.athertonsmiles.com/

Content - https://www.youtube.com/@AthertonSmiles

Požiadavky

Hľadám:

  • Skúsenosť na junior/mid pozícii - nehľadám začiatočníka v PPC
  • Ambiciózneho a posadnutého človeka, ktorý bude pracovať koľko bude treba aby firma rástla
  • Jedinca, ktorý chce od života viac než len pohodlný job s uspokojivým platom
  • Človeka, ktorý chápe aké dôležité sú dáta a trackovanie a dokáže s nimi pracovať

Nehľadám:

  • Kandidáta, ktorý chce pohodlný job bez vyziev. Náš cieľ je byť svetovou špičkou a cesta nebude pohodlná.
  • Nehľadám niekoho, koho bude potrebné učiť basics o PPC. Základ tam musí byť.
  • Kandidáta, ktorého podmienkou je home office. Pracujeme spolu v office. Občas sa home office pritrafí, ale nie je to pravidlo.

Jazyky:

🇺🇸 Plynulá angličtina. Musíš byť schopný komunikovať o svojej práci. Z mojej skúsenosti je toto lepšie otestovať naživo, pretože veľa ľudí si v angličtine neverí.

Programy:

  • Google Ads
  • Google Analytics
  • Google Tag Manager
  • Google Search Console
  • Meta Facebook Ads
  • Meta Pixel
  • Meta Business Manager
  • atď. Všetko, čo budeš potrebovať pre výsledky v PPC.

Ponúkame

Možnosť rásť:

  • Tak isto ako firma, tak aj tvoja odmena a vedomosti budú rásť
  • Koncoročný bonus
  • Každoročný výlet do USA za klientmi
  • Vzdelávacie kurzy a eventy
  • Teambuildingy
  • Keďže budeš súčasťou malého tímu, budeš v jadre všetkých výziev, projektov a rozhodnutí

Office:

  • Krásny a moderný co-working office Nivy Tower
  • Vlastný stôl s monitorom
  • Neobmedzená free káva, čaje, nápoje...

Iné:

  • Záleží ti na niečom špecifickom? Pokecáme.

O firme

HUDAC je dentálna marketingová a konzultačná firma. Zameriavame sa 100% na americké zubné kliniky 🇺🇸. Pomáhame im od zariadenia interiéru a brandingu až po nastavenie kampaní a SEO.

V roku 2024 sme narástli opäť o 100% a ako majiteľ hľadám posilu do tímu.

-Michal Hudáč / Konateľ a majiteľ

Články z magazínu

Zobraziť všetky