Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

STAFFINO

Full-Stack Developer / Tech lead

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2500 — 3200 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované26.04.2024

  • Staffino is a steadily growing customer and employee experience management platform, serving clients across more than 30 countries and a wide array of industries. We have been thriving in the market for a decade, demonstrating profitable growth consistently over the past five years.
  • Over the years, Staffino has transformed into an international powerhouse, serving mainly enterprise clients. We are working to become the #1 XM platform in Europe. Our cutting-edge platform has evolved to compete with the world's leading CEM platforms, with a core differentiating focus on recognising the invaluable contributions of hundreds of thousands of frontline employees.
  • Today, our clientele primarily spans across Europe, but we are extending our reach beyond its borders. Our team is committed to driving innovation in the experience management space. As a core member of Staffino, you will play a vital role in shaping the future of experience management worldwide while working alongside professionals from various backgrounds. Join us and make a global impact.

Náplň práce

Chceš sa stať členom Staffino dream teamu? Do nášho develop teamu v rámci oddelenia Delivery hľadáme posilu - skúseného Mid / Senior developera, ktorý má skúsenosť s vývojom klientských požiadaviek (IT service desk) a rád mentoruje a zavádza vylepšenia v rámci teamu.

Čo budeš robiť?

  • Ako skúsený developer / tech lead v rámci nášho operations development team, budeš pracovať na klientských požiadavkách, integráciách a zabezpečovať plynulý chod aplikácie
  • Navrhovať riešenia a kódiť – naša narastajúca báza klientov si občas chce našu už aj tak super appku prispôsobiť podľa seba. Preto je potrebné navrhnúť vhodné technické riešenie a dohliadnuť na kvalitu jeho realizácie. (upraviť / dokódiť v prípade náročnejších zadaní)
  • Rozvíjať development team po vedomostnej aj procesnej stránke - zavádzanie a vylepšovanie procesov, plánovanie profesionálneho rozvoja developerov
  • Spolupracovať s business teamom - prioritizácia, pochopenie požiadavky, transformácia business požiadaviek do tech zadania
  • Inovovať – máme radi, ak sa veci posúvajú správnym smerom a dopredu. Preto každý jeden nápad, ako veci vylepšiť je viac než vítaný.
  • Komunikovať – primárne s našimi Project managermi a customer success teamom, ktorý spracováva všetky požiadavky od klientov a stará sa o spokojnosť klientov.
  • Rovnako budeš v kontakte aj s Product development teamom, ktorý kódi celú appku Staffino. Oni vždy radi vypočujú s čím sa klienti trápia naviac a uvítajú nápady, čo na appke vieme vylepšiť.

Požiadavky

Čo by si mal/mala vedieť?

  • Preukázateľné skúsenosti (aspoň 2 roky) na pozícii support team lead / tech lead / scrum master
  • Skúsenosť s developmentom (aspoň na mid úrovni) s Node.js, React, Ruby, prácou s Postgres databázou.
  • Skúsenosti v Service Desk / online support
  • Výhodou sú skúsenosti s cloud infraštruktúrou (AWS), Cron.
  • Byť zodpovedný/a / kontrolovať doručovanie taskov developermi načas a v požadovanej kvalite.
  • Reálna skúsenosť so scrum, edžajl, kanban
  • Výhodou skúsenosť na implementačných projektoch alebo IT service desk
  • Zmysel pre detail, uvažovanie v širších súvislostiach, logické myslenie a zdravý sedliacky rozum
  • Ju-mast-spík-ingliš

Ponúkame

Čo ti ponúkame?

Sme naozaj super partia. Nie sme korporát, ani garážová firmička. Sme tak akurát a sme v najlepšej kondícii. Ako firma každý rok rastieme a posúvame sa do nových levelov, sme na trhu už takmer 10 rokov a pôsobíme skoro po celom svete.

Keďže sa vyvíjame a rastieme, možno z teba za pol roka u nás bude, head of devops, či release menežeris, stačí ukázať, že vieš a že chceš.

Články z magazínu

Zobraziť všetky