Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Aktuality

Pretlak jobov #04: Domased či tvor spoločenský, hľadáš prácu?

Anet Kissova, 27.3.2022

Pandemické HO sú pomaly na ústupe a niektoré firmy už sfúkli 🌬 prach zo svojich stolov. Mnohí zamestnanci sa vracajú do kancelárií a k debatám v kuchynkách, iní si, naopak, zvykli na papučovú kultúru či hybridný model fungovania. My máme joby pre každého – domaseda, aj tvora spoločenského. Začni scrollovať!


Pracovné ponuky pre ✍️ marketérov

👉 Mid PPC Špecialista @ Slovak Telekom

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 900 €

Typ: TPP

Najväčší slovenský multimediálny operátor hľadá osobu, ktorú baví performance marketing. Tvojou hlavnou úlohou bude manažment reklamných účtov na Facebooku, Google a rôzných iných sieťach použivaných pri performance kampaniach, komunikácia s agentúrami ohľadom prípravy kreatív a nastavení mediamixu, reporting výkonnostných ukazovateľov jednotlivých kampaní, či optimalizácia a vyhodnocovanie PPC kampaní.

#marketeri #googleanalytics #ppc #sporisnadochodok 


👉 Senior Content Specialist @ Swiss Life Select Slovensko

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 500 €

Typ: TPP / Faktúra

Swiss Life Select Slovensko pokukuje po šikovnom content čpecialistovi. Čo bude tvojou pracovnou náplňou? Tvorba edičných plánov a komunikačných ideí, príprava podkladov a obsahu na sociálne siete, komunikácia s fanúšikmi na sociálnych sieťach, návrhy tém pre internú a externú komunikáciu spoločnosti, preklady ekonomických aj lifestylových textov z anglického originálu, ale aj samostatná tvorba autorských textov a mnoho ďalšieho.

 #contentmarketing #media #pr #kofeinakobonus 

Zdroj: Giphy.com

👉 Senior Manažér oddelenia kampaňového manažmentu @ O2 Slovakia

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 3 499 €

Typ: TPP

Ďalší slovenský operátor, tentoraz ten modrý, hľadá nového šéfa alebo šéfku, srdcom marketéra/ku s biznis myslením a nadšením pre nové digitálne technológie. Čo budeš robiť? Riadiť a rozvíjať členov tímu a externých dodávateľov, pripravovať stratégiu priamych marketingových kampaní, harmonizácie predajných kanálov pri dodržiavaní pravidiel a princípov firemnej stratégie, vyhľadávať nové obchodné prípady prostredníctvom priameho marketingu a veľa dalších zodpovedných úloh, ktoré čakajú len na teba!

#marketeri #strategy #english #podporatelaiduse

Pracovné ponuky pre 🍭 kreatívcov

👉 Mid Kreatívec, copywriter, grafik @ GRAFICI

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 100 € do 1 500 €

Typ: TPP / Faktúra

Táto fullservisová reklamná agentúra hľadá do svojho kreatívneho tímu hotového človeka – nielen grafika, ale aj pisálka, parťáka a makača. Medzi tvoje pracovné povinnosti bude patriť tvoba copy všetkého druhu – headliny, články, posty na social media, copy TV spotov, ideamaking a kreatíva stratégie, ale aj príprava grafík. Ak si tvorivý, máš cit pre dizajn, nebojíš sa prezentovať a diskutovať svoje nápady, tak je táto ponuka fajn nápad.

#contentmarketing #media #pr #kolegoviasuvpohode


👉 Mid Ideamaker @ Visibility

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 500 € do 1 900 €

Typ: Faktúra

Visibility hľadá novú posilu, ktorá vymýšľa a píše keď treba, ale aj nevymýšľa a píše, keď treba. Máš minimálne 3 roky skúseností z agentúrneho prostredia? Ovládaš pravopis na výbornú?  Nebojíš sa myslieť out of the box? Hovoríš a píšeš aj po anglicky? Ak si odpovedal na všetky otázky áno, tak neváhaj začať novú kariéru v jednej z top online marketingových agentúr!

#copywriting #ideamaking #english #narodkybezroboty

Zdroj: Giphy.com

👉 Produktová manažérka beautycare @ Bloom Cosmetics

Mesto: Piešťany

Forma: Full-time

Plat: od 1 400 € do 2 400 €

Typ: TPP / Faktúra

Bloomhair je beautycare brand, ktorý za posledných pár rokov úspešne prerazil na celosvetový trh. Aktuálne hľadajú niekoho, kto bude mať na starosti celé mikro oddelenie produktového manažmentu. Tvoja zodpovednosť by bola starostlivosť o aktuálne produkty na e-shope, ale najmä end-to-end proces prinášania nových beautycare produktov do portfólia.

#kreativci #ideamaking #english #opekackakazdypolrok

Pracovné ponuky pre 🎨 dizajnérov

👉 Grafický dizajnér pre šport @ MARKÍZA

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 300 €

Typ: TPP / Faktúra

MARKÍZA do svojho tímu na kreatívne oddelenie hľadá šikovného a hlavne talentovaného kolegu na pozíciu grafického dizajnéra pre šport, ktorý/á sleduje najnovšie trendy a je ochotný/á neustále sa vzdelávať v obore. Čo bude tvoja denná náplň práce? Tvorba kampaní, grafických návrhov a technických podkladov, tvorba konceptov a dizajnu špeciálnych projektov, zabezpečenie tvorby v súlade s požiadavkami a zadaním, práca s databázami alebo spolupráca s kreatívnym tímom a manažmentom.

#graphicdesign #dizajneri #digitalproductdesign #mamirobimvtelke


👉 Mid CGI Artist @ Pixel Federation

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 800 €

Typ: TPP

Pixel Federation, tím nadšených hráčov a skúsených herných vývojárov, vyhlasuje pátranie po CGI Artist, ktorý bude spolu s marketingovým kreatívnym tímom vytvárať 2D/3D statické vizuály. Tvoj pracovný deň bude vyzerať nejak takto: Budeš sa podieľať na celom procese tvorby kreatívnych vizuálov, rovnako budeš vytvárať vizuálne koncepty a idey a intenzívne spolupracovať s členmi marketingového kreatívneho tímu a s hernými tímami. Sounds about right?

#graphicdesign #illustration #dizajneri #fitkoamasaz

Zdroj: Giphy.com

👉 Grafický dizajnér/-ka, Grafik/-čka @ LEVOSPHERE

Mesto: Remote

Forma: Part-time

Plat: od 700 €

Typ: TPP / Faktúra

Mladá firma, za ktorou sú však roky skúseností v korporátoch, hľadá do svojho tímu novú posilu. Na úvod part-time, neskôr možnosť full-time. Čo bude tvojou úlohou? Tvorba kompletnej vizuálnej identity klientov na základe marketingovej stratégie, spracovanie taktických krokov pri implementácii marketingovej stratégie, úzka spolupráca s Levosphere account managerkami a Strategičkami.

#remote #graphicdesign #dtp #polovicakniejezly

Pracovné ponuky pre 🤖 developerov

👉 Senior JAVA hrdinovia @ CODERAMA

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 3 000 € do 5 000 €

Typ: Faktúra

CODERAMA je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení. Hľadajú hrdinu, ktorý zachráni ich projekty. Za odmenu zmenia tvoj život. Ak je JAVA tvojou superschopnosťou, pošli im CV a staň sa digitálnym hrdinom. Prečo pracovať práve v CODERAMA? Je na tebe, odkiaľ chceš robiť a kedy. Sám si určíš, ako dlho chceš byť na projekte. Nedovolia ti stagnovať a nudiť sa. Budeš pracovať s novými a modernými technológiami. No hlavne ťa obklopia tímom budúcich kamošov.

#java #remote #developeri #robisbezbyrokracie


👉 Mid IT Tester/ka pre LAB Osobné úvery @ Slovenská sporiteľňa

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 700 €

Typ: TPP

Poď vytvárať najlepší spotrebákový proces pre najväčšiu banku na Slovensku! Ak si zvedavý, máš zmysel pre detail, baví ťa hľadať chyby v aplikáciách, v komunikácii medzi systémami, vŕtať sa v databázach, komunikovať s biznis ľuďmi ako aj analytikmi a vývojármi, tak si práve ty osoba, ktorú hľadajú. Budeš testovať bankové aplikácie, podieľať sa na príprave testovacích dát a test cases, vykonávať integračné testy medzi subsystémami, spolupracovať s ostatnými členmi tímu, analytikmi či programátormi a podobne.

#developeri #tester #tretipilier #dovolenkanavyse

Zdroj: Giphy.com

👉 Senior React Native programátor @ Webikon

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 2 500 € do 3 500 €

Typ: Faktúra

Vo Webikone sa roky venujú komplexným webovým riešeniam na mieru. Sú špecialisti, ktorí sa rozhodli pracovať v slobodnej firme a baví ich to. Momentálne hľadajú kolegu, ktorý disponuje týmito vlastnosťami – výborná znalosť React Native a Typescript, integrácia s REST API backendom, skúsenosti s ladením a optimalizáciou mobilných aplikácií, skúsenosti s integráciou biometrického overovania a odhodlanie pracovať v tíme. Sedí to na teba?

#remote #typescript #reactnative #novetrikyzadarmo

Pracovné ponuky z kategórie pre 💪 non-tech

👉 Mid Lifestyle PR Manager @ Neopublic

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 500€

Typ: Faktúra

Komunikačná agentúra Neopublic, ktorá poskytuje služby v oblasti public relations na slovenskom a českom trhu, hľadá posilu. Tvojou náplňou práce by bola príprava lifestyle tlačových správ a informácií, komunikácia s lifestyle médiami a novinármi, práca s influencermi, vymýšľanie komunikačných ideí a PR konceptov, social media skills, Facebook a Instagram Ads, aktívny client service smerom ku klientom, písanie prezentácií, reporting a monitoring. Otvor ponuku a zisti viac.

#nontech #strategy #media #strnastyplat


👉 Event manager @ KIRA n.o.

Mesto: Trnava

Forma: Full-time

Plat: od 1 100 €

Typ: TPP

KIRA n.o. je rozvojová agentúra zriadená Trnavským samosprávnym krajom. Momentálne majú zálusk na šikovného Event managera. Čo presne by si robil? Komplexné zabezpečenie organizácie domácich a zahraničných podujatí pre agentúru Trnavský samosprávny kraj, spolupráca s jednotlivými odbormi Úradu TTSK pri organizovaní podujatí, protokolárne zabezpečenie podujatí, sprevádzanie predstaviteľov agentúry a TTSK na podujatiach, spracovanie korešpondencie na protokolárnej úrovni, reprezentovanie agentúry alebo Úradu TTSK navonok.

#nontech #english #projectmanagement #oddychujesotyzdendlhsie

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid Sales Manager @ Gratitude

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 200 €

Typ: TPP / Faktúra

Gratitude je mladý tím ľudí, ktorý spoločnými silami budujú svetový inovatívny startup. Majú pretlak práce, a preto hľadajú práve teba. Tvojou hlavnou úlohou bude aktívny predaj ich produkt pre slovenské, české a vybrané zahraničné firmy. Čo to obnáša? E-mailový kontakt s klientom, telefonický kontakt s klientom, video hovory s ukážkou ich produktu, osobné stretnutia pri uzatváraní obchodu, práca s už existujúcimi zákazníkmi ale aj získavanie feedbacku.

#accountmanagement #customersupport #nontech #dostanestechniku


👉 Pozri si aktuálnu ponuku všetkých jobov na Pretlak.sk

Navrch stránky To top