Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Aktuality

Pretlak jobov #07: Hiruje celé Slovensko - Banská Bystrica, Žilina, Nitra, Martin aj Košice

Aneta Marcely, 15.5.2022

Ak si nestihol prvomájový bozk pod čerešňou, stihni aspoň včas reagovať na niektorú z najnovších pracovných ponúk. Máme z každého rožku kraja trošku. Prácu v renomovaných slovenských agentúrach, ale aj pre nových a dravých žralokov 🐬 na trhu. A keď si ešte na škole a hľadáš job na leto, smelo scrolluj, mysleli sme aj na teba!


Pracovné ponuky pre ✍️ marketérov

👉 Mid PPC Špecialista @ Birdline

Mesto: Banská Bystrica, Martin

Forma: Full-time

Plat: od 1 400 do 2 000 €

Typ: TPP / Faktúra

Agentúra Birdline je v rozbehu a naberá objem! Pomáhajú firmám získavať nových zákazníkov, oživujú staré firmy a dávajú ich do nového šatu. Hľadajú parťákov do svojej narastajúcej partie. Ako Mid PPC Špecialista budeš mať na starosti napríklad samostatné plánovanie, nastavovanie, optimalizovanie či reportovanie performance kampaní.

#PPC #SEO #google #slobodaapeniaze


👉 Finančný analytik @ Wiktor Leo Burnett

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 300 €

Typ: TPP

Príbeh WLB, ako agentúru všetci familiárne volajú, sa začal písať v roku 1992, ešte pod názvom „Wiktor nás požiadal, aby sme boli jeho priatelia“. Odvtedy sa Wiktor so ziskom 8 titulov Agentúry roka zaradil medzi najúspešnejšie reklamné agentúry na slovenskom trhu. Teraz hľadajú priateľa oni. Finančný analytik síce nie je typická pozícia zameraná na kreativitu, ale keďže ide o pozíciu prepojenú na všetky ich agentúry, o to rozmanitejšia práca ťa čaká!

#marketing #finances #consulting #bezodnakava

Zdroj: Giphy.com

👉 Junior do Hustej bratislavskej startupovej PR agentúry @ HustáKomunikejšn

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 200 €

Typ: po dohode

HustáKomunikejšn je komunikačná agentúra postavená na proaktívnom a férovom prístupe bez balastu. Nerozumejú alibistickému čakaniu na komunikačný brief. Nechcú fungovať bez zodpovednosti za úspech klientovho biznisu. Neveria vo fakturáciu navyše, za hodinu schôdzky pri obede. Uznávajú proaktvitu, plnú zodpovednosť za výsledky vlastnej práce a otvorenosť voči klientom aj všetkým, ktorí s nimi pracujú. Pozdáva sa ti to?

#PR #marketing #komunikacia #dosthuste

Pracovné ponuky pre 🍭 kreatívcov

👉 Mid Externý redaktor @ INTEREZ MEDIA

Mesto: Remote

Forma: Freelance

Plat: od 200 € do 600 €

Typ: Faktúra

Byť smart je interez. Fráza, ktorú poznajú desaťtisíce ľudí po celom Slovensku, ale aj v Česku. Interez je pojmom, ktorý formuje slovenskú mládež, no aj ľudí v produktívnom veku. Tím mladých ľudí tvorí presne cielený content na Facebooku, YouTube, Instagrame a v neposlednom rade na Tik Toku. Teraz sa k týmto ľudom môžeš pridať aj ty, ako externý redaktor. Gramatika ti vraj stačí na 99 %.

#mag #wordpress #copywriting #listkynafestzadarmo


👉 Creative Director @ Core4 Advertising

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 3 000 €

Typ: TPP / Faktúra

Core4 Advertising sa opäť rozrastá. Teraz hľadajú kreatívneho a rozhľadeného človeka, ktorý chce posunúť svoju kariéru na vyšší level. Ako kreatívny riaditeľ budeš u nich zodpovedný za všetky kreatívne výstupy agentúry, ich vhodnosť pre konkrétneho klienta a za spôsob, akým ich klientom predáš. Ak ťa táto vedúca pozícia v jednej z najstabilnejších marketingových agentúr na Slovensku zaujala, posielaj CV a portfólio.

#creativedirection #ideamaking #21rokovnatrhu #potencialpartnerstva

Zdroj: Giphy.com

👉 Senior Copywriter / Ideamaker @ dotcom advertising

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 000 €

Typ: Faktúra

Fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Dotcom advertising poskytuje svojim klientom rôzne služby – od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné stratégie. Medzi ich klientov patria: Tesco, Slovnaft, JTRE, Jablčnô, Slovanet, Budiš, Víno Matyšák, innogy, Karička, Babybel a mnoho ďalších. Ty budeš ako ich nový kopík pracovať najmä pre Tesco.

#ideamaking #copywriting #english #macbook

Pracovné ponuky pre 🎨 dizajnérov

👉 Senior Brand Designer @ GoBigname®

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 800 €

Typ: Faktúra

GoBigname® hľadá senior brand dizajnéra/dizajnérku pre „The Next Big Thing Brands“ zo Švajčiarska, UK, Nemecka či USA, a pritom môžeš pracovať zo Slovenska. Pomôž im s budovaním značiek, ktoré rezonujú a inšpirujú ostatných. Majú za sebou 10 rokov skúseností a vyše 250+ brandových projektov od rebrandingu CHAL-TEC na Berlin Brands Group pre 28 trhov až po refresh identity Slido s viac ako 45 miliónmi užívateľmi. A mnoho iného. Zisti o pozícii viac!

#branddesign #animation #motiondesign #oddychprijazere


👉 Visual Designer @ VESTBERRY

Mesto: Remote

Forma: Freelance

Plat: od 160 do 240 €

Typ: Faktúra

Vo Vestberry za posledné štyri roky budovali fintech analytický nástroj, ktorý pomáha spravovať investície do fondov Private Equity & Venture Capital v hodnote miliárd dolárov. Sú na dobrej ceste stať sa štandardom pre správu portfólia vďaka zákazníkom ako Atomico – 2. najväčší fond rizikového kapitálu v EÚ, ktorý investoval do spoločností, ako Wolt, Skype alebo Stripe. Aby dosiahli svoje ambiciózne, ale realistické ciele, rozširujú tím.

#webdesign #ui #graphicdesign #multisportka

Zdroj: Giphy.com

👉 Grafický dizajnér/kreatívec @ ContentFruiter

Mesto: Nitra

Forma: Full-time

Plat: od 1 300 €

Typ: Faktúra

Zoznám sa s content marketingovou agentúrou pôsobiacou v Nitre. Už viac ako 5 rokov sa špecializujú na content marketingové projekty a vytvárajú informačných lídrov na trhu. Si kreatívny dizajnér s hmatateľným vkladom a vlastným rukopisom, ktorý vie a chce napredovať, a prinášať firme aj klientom dizajn na mieru? Vidíš aj za roh, dokážeš empaticky vnímať a analyzovať zadania a pripraviť to, čo zafunguje? Potom nie je o čom, si pre ContentFruiter zrejme ten správny fit!

#graphicdesign #ux #DTP #flexibilita

Pracovné ponuky pre 🤖 developerov

👉 Java Backend Developer @ NETQUI

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 2 022 do 4 404 €

Typ: TPP / Faktúra

NETQUI je slovenský start-up na pomedzí Early Stage a Growth Stage. Majú team skúsených vývojárov a vizionárov (6 founderov). Majú jasný produkt a funkčný prototyp. Ladia funkcie a performance. Okrem SW časti usilovne pracujú aj na HW prototypoch. A práve teraz je to prvýkrát, čo otvárajú príležitosť pridať sa do ich teamu. Preto neváhaj a využij túto šancu, ktorá sa nebude opakovať!

#java#springbootframework #couchbasedatabase #ESOP


👉 Senior Backend Engineer (Microservices) @ SONALAKE LIMITED

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 3 300 €

Typ: TPP

Softvérová partnerská spoločnosť, ktorá pomáha klientom realizovať ich produktové plány. Tímy SONALAKE LIMITED pracujú s klientmi priamo a naprieč zásobníkom: UX, UI, frontend, backend, analytika, infraštruktúra, operácie – a so všetkým ostatným, čo súvisí s poskytovaním skvelých produktov. Aktuálne hľadajú novú posilu. Pridaj sa k nim a hraj hlavnú úlohu pri vývoji inovatívnych a vysoko škálovateľných služieb na podporu desktopových a mobilných aplikácií.

#java #python #c++ #balikplnyzdravia

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid DevOps engineer @ Slovenská sporiteľňa

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 200 €

Typ: TPP

Slovenská sporiteľna hiruje do tímu DevOps a monitoring inžinierov kolegu/kolegyňu, ktorý/á im pomôže automatizovať systémy a aplikácie. Súčasťou tvojej agendy bude účasť na DevSecOps projekte, ktorý navrhuje a implementuje štandardy automatizácie pre všetky fázy dodávania IT zmien. Nebude to vraj ľahké, ale môžeš počítať so skvelým kolektívom, ktorý ťa podporí a budete napredovať spolu.

#gitlab #nexus #devops #dovolenkanavyse

Pracovné ponuky z kategórie pre 💪 non-tech

👉 Senior Interiérový dizajnér – sales manager @ SEDYA

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 400 €

Typ: TPP / Faktúra

SEDYA je predajca moderného talianskeho nábytku. Ak sa chceš pohybovať v prostredí plnom pekných kúskov a máš obchodného ducha, táto pozícia by ťa mohla zaujať. Čo ťa čaká? Navrhovanie a riešenie interiérov, predaj prémiového nábytku, vypracovávanie cenových ponúk, zabezpečovanie odbornej prezentácie vystavených produktov na predajni, odborné poradenstvo, osobné stretnutia s klientmi, ale aj komunikácia s výrobcami a dodávateľmi.

#interiordesign #3D #photoshop #bonusy


👉 Senior Product Manager @ A11 studio

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 3 500 do 5 500 €

Typ: TPP / Faktúra

Štúdio A11 prináša klientom zmysluplné a trvalé výsledky zlepšovaním skúseností ich používateľov. V úzkej spolupráci definujú, navrhujú a vyvíjajú skutočne príjemné produkty pre ľudí. Celkom sa stotožňuješ s ich poslaním? Dobrá správa! Do svojho globálneho produktového a dizajnérskeho tímu práve hľadajú senior produktového manažéra. Mal by si mať skúsenosti s product buildingom a tvorením stratégií, plusom bude aj dizajnové či tech pozadie a výborné komunikačné schopnosti.

#leadership #english #strategy #ziadnymicromanagement

Zdroj: Giphy.com

👉 Animátor @ Hemisféra ľavá o.z.

Mesto: Bratislava, Žilina, Prešov, Košice

Forma: Part-time

Plat: od 200 € / pracovný týždeň

Typ: Faktúra

Ak máš nad 18 rokov a baví ťa svet detských táborov, máme pre teba super brigádu na leto. Staň sa súčasťou denných letných táborov Hemisféry v Bratislave, Žiline, Prešove alebo v Košiciach. Zaujímavosťou je, že v týchto táboroch sa hry nielen hrajú, ale aj vytvárajú. Spoznáš unikátny gamifikačný systém, ktorý prevádza deti táborom pomocou pozitívnej motivácie. Znalosť práce s počítačom je pre teba výhodou, ale nie je podmienkou – na tábore je aj kopec offline aktivít. Berieš?

#management #leadership #summercamp #bezplatnevzdelavanie


👉 Pozri si aktuálnu ponuku všetkých jobov na Pretlak.com

Navrch stránky To top