Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Aktuality

Pretlak jobov #06: Poď nám urobiť kampaň, chceme byť slávni!

Aneta Marcely, 27.4.2022

V Pretlaku sme vyhlásili tender na našu novú kampaň. Máme 30-tisíc 💰 a hlavy otvorené pre akékoľvek nápady. Ak sú tie tvoje divoké ako západ, alebo dzivé ako východ, daj nám o sebe a svojom tíme vedieť. A keby si náhodou hľadal niečo úplne iné, prejdi rovno na ostatné ponuky nových jobov.


Pracovné ponuky pre ✍️ marketérov

👉 Poď nám urobiť kampaň, chceme byť slávni @ Pretlak

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 30 000 €

Typ: Faktúra

Sme moderný job portál, ktorého cieľom je zhromaždiť tie najaktuálnejšie pracovné ponuky zo sveta marketingu, dizajnu, IT, startupov, e-commerce a z ďalších súvisiacich odvetví. Hľadáme agentúru, štúdio, kohokoľvek, kto nám pomôže vymyslieť kreatívny koncept a kampaň, aby sme posilnili našu značku. Áno, Brand Awareness. Nehľadáme však jednorázové riešenie, ale niečo trvácne a škálovateľné (#scalable). Úúúú.

#pretlakhiruje #nemamekalceto #nemamemultisport #mame30tisic 


👉 Mid Google Ads Account Strategist @ Ahoy Career

Mesto: Varšava

Forma: Full-time

Plat: od 1 700 do 2 200 €

Typ: TPP

Ahoy Career je medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujú sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na český a slovenský trh. Následne sa pre klientov snažia nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí. Budeš to ty?

#google #zivotvpolsku #officevcentre #multisportka

Zdroj: Giphy.com

👉 Senior PPC špecialist(k)a @ Basta digital

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 000 €

Typ: TPP / Faktúra

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy. Zabezpečujú komplexné potreby klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu. Aktuálne hľadajú nového člena do tímu. A rovno pre teba majú aj mini pohovor – si ready? CPA, PNO, ROAS, ROMI, MRR, MQL, MHD, CLV, CPM, CPR, USP, CPV, MCC, QS. Ak poznáš význam všetkých týchto skratiek, prvé kolo máš za sebou.

#googleanalytics #googledatastudio #ppc #dovcanavyse

Pracovné ponuky pre 🍭 kreatívcov

👉 Mid Copywriter / Social Media Manager @ LIČI ADVERTISING

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 100 € do 1 800 €

Typ: Faktúra

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky. Sú menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujú to, čo robia a do každého projektu vkladajú nielen nápady, ale aj kusisko seba. Ak ti to píše a rozumieš aj sockám, môžeš si už toto leto na ich záhrade grilovať spolu s nimi.

#socialmedia #copywriting #policikolektiv #neratajudovolenku


👉 Junior Social Media and Content Specialist @ Pixel Federation

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 100 € do 1 400 €

Typ: TPP

Pixel Federation predstavuje tím nadšených hráčov a skúsených herných vývojárov. Už 14. rok sa venujú tomu, čo ich baví najviac – prinášať zábavu a radosť ľuďom po celom svete prostredníctvom online hier na Facebooku, iOS a Android zariadeniach. Tvojou dennou náplňou bude prichádzať so zaujímavými príspevkami pre sociálne siete ich hier, ktoré budeš následne publikovať, boostovať, analyzovať a reportovať. 

#businessmanager #english #games #fitkoamasaz

Zdroj: Giphy.com

👉 Digital Copywriter @ Madviso

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 100 € do 1 600€

Typ: Faktúra

Madviso je fullservisová marketingová agentúra so sídlom v Bratislave na známej adrese Leškova 8. Poskytujú marketingové služby, tvoria e-shopy na mieru či na prenájom. Do svojej kancelárie hľadajú na internú full-time spoluprácu kreatívnu dušu, ktorá dokáže čarovať s textom a má excelentnú gramatiku a štylistiku. Ak máš tušáka, že je reč o tebe, vieš, čo robiť.

#kreativci #copywriting #seo #wafflefriday

Pracovné ponuky pre 🎨 dizajnérov

👉 Motion / Graphic Designer @ Wiktor Leo Burnett

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 500 €

Typ: Faktúra

Príbeh agentúry Wiktor Leo Burnett sa začal písať v roku 1992, ešte pod názvom „Wiktor nás požiadal, aby sme boli jeho priatelia“. Odvtedy sa Wiktor so ziskom 8 titulov Agentúry roka zaradil medzi najúspešnejšie reklamné agentúry na slovenskom trhu. Teraz hľadajú priateľa oni – a to šikovného vizuálca, ktorý nemusí mať 20 ročnú skúsenosť, ale má chuť tvoriť motion aj statickú grafiku a rád si spolu s copywriterom sadne a vymyslí super veci. 

#motiondesign #animation #branddesign #legendarneparty


👉 Senior UX&UI Hero @ gecora

Mesto: Košice

Forma: Freelance

Plat: od 1 200 €

Typ: TPP / Faktúra

Gecora je spoločnosť, ktorá rada inovuje podnikanie svojich klientov pomocou moderných a funkčných riešení. Ich cieľom je prosperujúca a dlhodobá spolupráca, lebo veria, že práve toto je cesta k zaručenému úspechu. “We must design for the way people behave, not for how we would wish them to behave.” Ak si si tento citát Donalda A. Normana zobral k srdcu, potom si s gecorou na rovnakej vlne.

#ux #ui #webdesign #novymac

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid Data Visualization Specialist @ StudentMarketing dba BONARD

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 1 700 do 2 000 €

Typ: TPP / Faktúra

BONARD je etablovaná renomovaná poradenská spoločnosť v medzinárodnom študentskom sektore a realitnom segmente študentského ubytovania (člen UNWTO Affiliate, člen ESOMAR, člen GRI, 14 rokov skúseností na trhu). Ich klienti sú z USA, Kanady, Veľkej Británie, Írska, Malty, Španielska, Francúzska, Nemecka, Číny, Austrálie či Nového Zélandu. Láka ťa toto international prostredie? Pripoj sa k ich strategickej spravodajskej jednotke a výsledky tvojej práce využijú poprední investori, developeri, univerzity, jazykové školy a vládne orgány.

#remote #graphicdesign #illustration #cestyzaklientmi

Pracovné ponuky pre 🤖 developerov

👉 React (Native) Developer @ 01People

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 000 do 4 000 €

Typ: TPP / Faktúra

01People je technologická spoločnosť s viac ako 10 ročnými skúsenosťami, ktorá prináša unikátne riešenia a vízie do sveta FinTech, HealthTech, Crypto a Blockchain. Do tímu hľadajú nového kolegu na pozíciu React Developer pre HealthTech a FinTech projekty. Čo bude tvojou náplňou? Vývoj webových / natívnych aplikácií pomocou moderných front-end technológií, mobile-first prístup, práca na zaujímavých projektoch pre zahraničných klientov, ale aj spolupráca s ostatnými členmi vývojového tímu.

#javascript #fintech #healthtech #flexibilnycas


👉 Naštartuj úspešnú kariéru v IT od úplných základov @ Green Fox Academy 

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 1 400 €

Typ: TPP / Faktúra

Láka ťa svet IT a chceš sa naučiť programovať od úplných základov? Tak zmeň svoj život už dnes a po kliknutí na túto ponuku sa prihlás na kurz Junior programátora od Green Fox Academy. Žiadne predošlé znalosti z programovania nie sú potrebné, najdôležitejšia je motivácia. Green Fox Academy je IT bootcamp (programovacia akadémia), v ktorom sa môžeš stať profesionálnym/nou programátorom/kou na juniornej úrovni a vstúpiť na perspektívny IT trh. Celkom fér, čo povieš?

#java #backend #frontend #istapracapokurze

Zdroj: Giphy.com

👉 Senior Tester HOPIN aplikácie @ HOPIN

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 1 700 € do 2 000 €

Typ: TPP / Faktúra

HOPIN má ambíciu stať sa dopravnou aplikáciou, ktorá komplexne rieši rôzne formy prepravy a navigácie v meste. Hľadajú rovnakého nadšenca, akým sú oni. Čo ťa čaká? Zodpovedanie za testovanie softvérových aplikácií s dôrazom na odhaľovanie chýb z hľadiska funkčnosti, použiteľnosti a bezpečnosti využívania softvéru. Navrhovanie východiskovej stratégie testovania. Vytváranie testovacích scenárov v závislosti od použitého spôsobu testovania. Pripravovanie testovacích dát. A mnoho iného.

#developeri #javascript #tester #homeoffice

Pracovné ponuky z kategórie pre 💪 non-tech

👉 Mid Sales & Affiliate manager @ Hyperia

Mesto: Žilina

Forma: Full-time

Plat: od 1 500 €

Typ: TPP / Faktúra

Hyperia Group – skupina firiem, ktorá vyvíja a prevádzkuje globálne internetové projekty. Nie sú žiadni začiatočníci, už dnes majú ich portály návštevnosť vyše štvrť miliardy používateľov ročne, pričom sú prítomní v cca 40 krajinách, a hodnota ich obratu je už osemciferná.  Ak máš rád obchodovanie, vyjednávanie a komunikáciu s firemnými zákazníkmi, si proaktívny, samostatný, vieš si dokonale zorganizovať čas, sleduješ trendy a rád pracuješ s grafmi, tabuľkami a analýzami, klikaj na ponuku.

#english #sales #affiliate #dvamonitory


👉 Mid HR Manager @ Performics

Mesto: Bratislava

Forma: Freelance

Plat: od 1 000 €

Typ: Faktúra

Ďalšia marketingová pozícia – bude pre teba? Ak ťa baví úzka spolupráca s teamleadrami jednotlivých tímov a ich metodické vedenie pri práci s ľuďmi, pochopenie businessového modelu a podpora jeho realizácie, alebo definícia stratégie riadenia HR pre zverené tímy a implementácia tomu zodpovedajúcich akčných krokov, táto práca by ti mohla celkom iste sadnúť.

#hr  #english  #consulting #projectmanagement

Zdroj: Giphy.com

👉 Junior Project / Account manager (entry level) @ Diorama

Mesto: Bratislava

Forma: Part-time

Plat: od 1 300 €

Typ: TPP / Faktúra

V Diorame majú radi komunikáciu. Stavajú na dlhodobých stratégiách a starajú sa o každodenný život značiek. Pod jednou strechou zastrešujú špecialistov na komunikáciu, marketing a dizajn. Do tímu hľadajú novú krv, ktorá sa chce niečo naučiť a vie, že dobrá práca vzniká spojením šikovných ľudí. Zakladajú si na kvalitných výstupoch, a ak chceš byť ich súčasťou, radi sa s tebou stretnú. Dôležité je nasadenie, chuť pracovať a posúvať sa. 

#accountmanagement #projectmanagement #english #konferencieavzdelavanie


👉 Pozri si aktuálnu ponuku všetkých jobov na Pretlak.com

Navrch stránky To top