Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín#Neriešime

Aktuality

Pretlak jobov #08: Ušetri si čas pri hľadaní novej práce, tu je výber najlepších ponúk

Aneta Marcely, 31.5.2022

S inzerentmi sa roztrhlo vrece. Aktuálne nájdeš na našom portáli 800+ jobov, a stále pribúdajú. Oči ti prekrúca už len pri pomyslení, že sa máš všetkými prelúskať? Nemáme ti to za zlé. Práve naopak, vybrali sme top 15 pracovných ponúk posledných dní. A tebe tak zostane viac času na šperkovanie cévečka, alebo na pivo s kamošmi. 🍻


Pracovné ponuky pre ✍️ marketérov

👉 Senior SEO Account Manager / Google reklama @ ONLINE TORO

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 200 do 2 500 €

Typ: TPP / Faktúra

ONLINE TORO je partia mladých ľudí, ktorých baví online marketing. Už 12 rokov pomáhajú iným firmám v raste a prinášajú im nových zákazníkov z Google a YouTube. Nepotrpia si na formality, ale potrpia si na výsledky práce. Medzi ich aktuálnych klientov patria: UNION, ZSE, BRAUN, CAT Zeppelin, Kenwood, DeLonghi, Opel dealer, NOSENE a ďalší. Ozaj, a aby to nebolo iba o práci. Sem-tam vybehnú na nejaký bežecký pretek, lyže a sem-tam aj na nejakú žúrku.

#media #linkbuilding #google #volnost


👉 Senior Digitálna strategička / Digitálny stratég @ Basta digital

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 200 €

Typ: TPP / Faktúra

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy. Zabezpečujú komplexné potreby klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu. Aktuálne obsadzujú pozíciu Senior Digitálnej strategičky alebo stratéga, ktorý bude mať na starosti: strategické vedenie klientských projektov, analýzy a stratégie pre klientov, odborné články, webináre, školenia a konzultácie. Mal by si svoje rozhodnutia vedieť podložiť dátami a poznať nástroje Mangools, Ahrefs, Collabim, Google Search Console či Marketing Miner.

#consulting #googledatastudio #strategy #remote

Zdroj: Giphy.com

👉 Account Teamleader @ SOCIALISTS

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 200 €

Typ: Faktúra

Kreatívna reklamná agentúra so zameraním na sociálne siete a digitálne médiá potrebuje posilu. Hľadajú šikovného kolegu, ktorý má niekoľkoročnú prax (min. 2 roky) v agentúrach na pozícií Account Manager (seniorný level), Account Director alebo Teamleader. Niekoho, kto má skúsenosť s vedením ľudí, delegovaním práce a nastavovaním procesov. Ak chceš vedieť o pozícii viac podrobností, vieš, kam klikať.

#media #strategy #socialmedia #dogfriendly

Pracovné ponuky pre 🍭 kreatívcov

👉 Digital Copywriter @ Madviso

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 100 € do 1 600 €

Typ: Faktúra

Fullservisová marketingová agentúra hľadá do svojej kancelárie v Bratislave na internú full-time spoluprácu kreatívnu dušu, ktorá dokáže čarovať s textom a má excelentnú gramatiku a štylistiku. Dokážeš napísať zaujímavý článok pre online magazín s použitím keywords? Výstižný, ale informáciami naplnený produktový text? SEO friendly popis pre kategóriu na e-shope, pútavé príspevky či zaujímavý headline? V tom prípade sa im určite ozvi, majú prácu práve pre teba

#ideamaking #copywriting #vlastnypc #wafflefriday


👉 Mid Digital Art Director @ MUW SAATCHI & SAATCHI

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 500 €

Typ: Faktúra

Reklamka MUW SAATCHI & SAATCHI sa pravidelne objavuje v rebríčkoch TOP slovenských agentúr. Starajú sa o komunikáciu značiek, ako Slovak Telekom, ČSOB, Kooperativa, ZSSK, JTRE, SSE, Jameson Irish Whiskey a mnoho ďalších. Ak to chceš s nimi skúsiť, tvojou náplňou bude hlavne vytváranie grafických, konceptových a ideových návrhov pre offline a online kampane. Hľadajú nielen Art Directora, ale aj Ideamakera. Plusom je, ak ovládaš prácu s videom a animáciou.

#artdirection #ideamaking #photovideo #superkancel

Zdroj: Giphy.com

👉 Produkčný manažér @ REFRESHER

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 400 €

Typ: Faktúra

REFRESHER extra predstavovať netreba. Pre mnohých je práca pre tento obľúbený online magazín snom. Teraz máš šancu. Hľadajú produkčného manažéra, ktorý bude vedieť kreatívny nápad pretaviť do reality. Chcú niekoho, kto sa vie postarať či už o scenár, oslovovanie hostí do videa, alebo smerovanie výroby videa k čo najlepšiemu výsledku. Mal by si byť zorganizovaný, kreatívny, nestresovať, vyznať sa v sockách, ovládať gramatiku a mať skúsenosti s produkciou alebo s prácou na video obsahu min. 3 roky.

#ideamaking #artdirection #creativedirection #hlasmodernejgeneracie

Pracovné ponuky pre 🎨 dizajnérov

👉 Senior GRAFICKÝ DIZAJNÉR/KA @ SHARKANI

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 600 €

Typ: TPP / Faktúra

Filozofiou digitálnej agentúry SHARKANI je prinášať kvalitnú službu pre klienta, ktorý bude natoľko spokojný, že sa bude na nich obracať vždy, keď bude potrebovať niečo nové pri rozvoji svojej firmy. Chceš im v tom pomôcť? Ak tvoríš pekné, funkčné trendy vizuály, neprekáža ti práca v kolektíve a nepohrdneš konštruktívnou spätnou väzbou Art Directora, bude vám to spolu ladiť.

#branddesign #ux #dtp #worklifebalance


👉 Mid ONLINE & DTP GRAPHIC DESIGNER @ 2CREATE

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 1 000 do 1 500 €

Typ: TPP / Faktúra

Chceš pracovať vo veselom kolektíve cca 30 ľudí, ktorí vedia zamakať, ale aj sa parádne spolu zabaviť? V 2 CREATE sa budeš podieľať na tvorbe rôznych marketingových materiálov pre slovenských aj zahraničných klientov, spracovávať grafické prevedenia marketingových komunikácií pre online aj offline do rôznych formátov a môžeš riešiť aj animácie, bannery či rôzne iné digitálne formáty. Podmienkou je, ak máš aspoň 2-3 roky skúsenosti v reklamke, grafickom alebo DTP štúdiu, produkcii a pod.

#remote #dtp #graphicdesign #skolenia

Zdroj: Giphy.com

👉 Product & Graphic Designer @ ROBO Fin Advisor (Vacuumlabs)

Mesto: Bratislava, Košice, Žilina, Brno

Forma: Full-time

Plat: od 2 000 do 3 000 €

Typ: TPP / Faktúra

ROBO je digitálny finančný špecialista s komponentmi AI/ML, ktorý nahradí zastaraných finančných poradcov, ako ich poznáme. Do tímu hľadajú produktového a grafického dizajnéra, ktorý vie sám riešiť problémy a dokáže vytvoriť praktickú a krásnu používateľskú skúsenosť. Okrem toho budeš vylepšovať produkty ROBO, ako aj pracovať na nových funkciách produktu, skúmať a komunikovať koncepty dizajnu, a tiež účastniť sa používateľských výskumov a validovania.

#ui #ux #english #unlimitedsickdays

Pracovné ponuky pre 🤖 developerov

👉 Senior React Developer @ Toptal

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 48 000 do 285 000 €

Typ: Faktúra

Toptal je exkluzívna sieť špičkových nezávislých vývojárov softvéru, dizajnérov, finančných expertov, produktových a projektových manažérov na svete. Ako vývojár na voľnej nohe sa môžeš stať súčasťou komunity odborníkov vo viac ako 120 krajinách, ktorí pracujú na diaľku na rôznych projektoch. Mal by si mať aspoň 3 roky skúseností a excelentne ovládať angličtinu. Možno ti tento systém práce príde zvláštny a nový, no pre Toptal robia 3 % najlepších vývojárov na svete. To stojí za skúšku, čo povieš? Už len kvôli tomu platu…

#goodmoney #english #react #freelance


👉 IT Konzultant informačného systému – študent @ msg life

Mesto: Bratislava

Forma: Part-time

Plat: od 7 €

Typ: TPP

IT spoločnosť msg life Slovakia pôsobí v oblasti vývoja aplikácií, softvéru na mieru a IT poradenstva už viac ako 20 rokov. Firma patrí do nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorej informačné systémy využívajú poprední klienti v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Slovenskú pobočku tvorí viac ako 250 zamestnancov a neustále sa rozrastá. Aktuálne ponúka voľnú pracovnú pozíciu na part-time, ideálnu pre študentov. Mal by si mať prax s implementáciou systémov minimálne 2 roky, pozitívny vzťah k novým softvérovým riešeniam a ovládať anglický, prípadne nemecký jazyk. Skúsiš?

#consulting #customersupport #tester #posilnovna

Zdroj: Giphy.com

👉 Frontend developer @ United Classifieds

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 1 700 €

Typ: TPP / Faktúra

United Classifieds združuje portály, ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, a je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku. Zamestnáva viac ako 70 ľudí v Bratislave, Žiline, Novom Meste nad Váhom, Košiciach a Nitre. Teraz k sebe potrebujú parťáka, ktorý sa nebojí výziev a samostatnosti. Pridaj sa k nim a poď tvoriť dôležitý systém, ktorý budete spolu zveľaďovať a rozširovať na celé ich portfólio.

#typescript #node.js #frontend #react

Pracovné ponuky z kategórie pre 💪 non-tech

👉 Account Executive @ Wiktor Leo Burnett

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 300 €

Typ: Faktúra

Wiktor Leo Burnett sa so ziskom 8 titulov Agentúry roka zaradil medzi najúspešnejšie reklamné agentúry na slovenskom trhu. Wiktor ale nie sú iba tituly, ocenenia z kreatívnych festivalov a veľké reklamné kampane. Sú to všetci tí inšpiratívni a kreatívni ľudia, ktorí za posledných 30 rokov na Leškovej po sebe niečo zanechali. Milujú kreatívnu reklamu, ktorej vytvárajú čo najlepšie prostredie. A viac ti vraj radi porozprávajú osobne na kávičke alebo cez videocall.

#WLB #accountmanagement #projectmanagement #legendarneparties


👉 Senior Account Manager @ Milk

Mesto: Bratislava

Forma: Freelance

Plat: od 2 500 €

Typ: Faktúra

Milk je kreatívne štúdio, ktoré robí pútavý dizajn a zmysluplný obsah pre medzinárodné značky. Pracujú na obsahových programoch, brandových magazínoch v online aj printe, vizuálnych identitách, medzinárodných kampaniach aj vlastných neziskových projektoch. Práve pokukujú po skúsenom Senior Account Managerovi, ktorý bude rovnocenným partnerom pre ich klientov a postará sa nielen o ich spokojnosť, ale aj o to, aby projekty aj tím rástli a napredovali.

#leadership #english #businessdevelopment #slobodaazodpovednost

Zdroj: Giphy.com

👉 Account Executive @ dotcom advertising

Mesto: Bratislava, Žilina, Prešov, Košice

Forma: Part-time

Plat: od 1 000 €

Typ: Faktúra

Dotcom advertising je fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujú služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné stratégie. Medzi ich klientov patria: Tesco, Slovnaft, JTRE, Jablčnô, Slovanet, Budiš, Víno Matyšák, innogy, Karička, Babybel a mnoho ďalších. Čo ťa u nich čaká na pozícii Account Executive? Dennodenná komunikácia s pridelenými klientmi, správa pridelených kampaní a koordinácia exekúcií, zodpovedné vedenie projektov pridelených klientov, evidencia faktúr či príprava podkladov pre Account Managerov.

#management #english #mladykolektiv #bezplatnevzdelavanie


👉 Pozri si aktuálnu ponuku všetkých jobov na Pretlak.com

Navrch stránky To top