Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Aktuality

Pretlak jobov #05: Performencák, socialista, arťák aj kopík

Aneta Marcely, 18.4.2022

Apríl je vraj mesiac bláznov a v Pretlaku sa vôbec netajíme tým, že sme sa zbláznili 🤪 do skvelých pracovných ponúk. V našom pravidelnom prehľade top jobov posledných týždňov už tradične nájdeš čo-to z marketingu, kreatívy, dizajnu, IT či non-tech pozícií. Pripraviť, pozor, scrolluj!


Pracovné ponuky pre ✍️ marketérov

👉 Mid Performance Špecialista @ ZenithMedia

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 700 €

Typ: TPP

Táto komunikačná mediálna agentúra hľadá nového kolegu. Majú záujem o šikovnú osobu na PPC kampane, ktoré zabezpečujú rôznym medzinárodným aj lokálnym značkám. Budeš pracovať s nástrojmi, ako Google Ads, Facebook Business Manager, Linkedin, Google Analytics, Adform, DV360, Google Tag Manager a pod. Taktiež budeš priebežne optimalizovať, kontrolovať a vyhodnocovať kampane, pravidelne sa vzdelávať v rámci výkonnostného marketingu a komunikovať s klientmi, či ostatnými členmi tímu.

#marketeri #googleanalytics #ppc #dozahranicianaskolenie 


👉Head of Social Media & Community Management @ POWERPLAY STUDIO

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 900 €

Typ: Faktúra

Herné štúdio zaoberajúce sa vývojom  mobilných aplikácií, facebookových a webových hier so sídlom v Bratislave potrebuje novú posilu. Náplňou práce je tvorba a implementácia marketingových stratégií, samostatné riadenie zverených projektov a marketingových aktivít, správa sociálnych sietí a webu, copywriting, sledovanie aktuálnych trendov online marketingu, spolupráca s dizajnérmi, agentúrou a inými oddeleniami, manažment stážistov a komunikácia s hráčmi.

#marketeri #contentmarketing #strategy #zdravieakobonus

Zdroj: Giphy.com

👉Senior Online Manažér @ DIVINO

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 500 € do 1 600 €

Typ: Faktúra

Komunikačná agentúra z domčeka na Brezovskej pokukuje po šikovnom Social Media Managerovi, ktorý ľavou zadnou zvládne spravovať niekoľko sociálnych sietí naraz. Tešiť sa môžeš na klientov, ako napríklad Slovenská sporiteľňa, Lego, Cinema City a ďalší. Medzi tvoje kľúčové úlohy bude patriť navrhovanie, napĺňanie a rozvíjanie stratégie na sociálnych sieťach, navrhovanie a koordinovanie reklamných kampaní či riadenie spoluprác s influencermi.

#marketeri #socialmedia #ppc  #pracazdomceku

Pracovné ponuky pre 🍭 kreatívcov

👉Mid Copywriter / Social Manager @ MARK/BBDO Bratislava

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 000 € do 1 700 €

Typ: TPP / Faktúra

Fullservisová reklamná agentúra MARK/BBDO píše na Slovensku úspešné príbehy značiek už od roku 1992. Medzi ich klientov patria značky Rajo, 4ka, Swan, Liga za duševné zdravie a mnoho ďalších. Do tímu aktuálne hľadajú skúseného Copywritera/ku s praxou z reklamy alebo marketingu, pre offline a digital. Tak čo, popísmenkujete?

#kreativci #copywriting #ideamaking #homeoffice


👉Mid Produkčný / Office Manager @ Framehouse

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 000 € do 2 000 €

Typ: Faktúra

Filmová spoločnosť Framehouse potrebuje produkčného, ktorý bude zároveň spoľahlivý Office Manager. Máš skúsenosti z prostredia reklamy a médií? Potom môže byť tento job pre teba to pravé. Čaká ťa produkcia audiovizálnych diel, spomínaná práca Office Managera, accounting prejavov, ale aj asistenčná účtovná a právna spolupráca.

#kreativci #media #socialmedia #pracujemvofilme

Zdroj: Giphy.com

👉 Copywriter @ MAYER/McCANN-ERICKSON

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 500 € do 2 000€

Typ: Faktúra

MAYER/McCANN-ERICKSON je úspešná fullservisová agentúra, ktorej súčasťou môžeš byť aj ty. Tím rozširujú o Copywritera, ktorý sa nezľakne žiadneho zadania a nenecháva si svoje nápady len pre seba. Čo od teba očakávajú? Texty, ktoré bude radosť čítať, chytľavé idey, z ktorých hravo vznikne krásny TV spot, online kampaň alebo social content, nezabudnuteľné slogany, no vítaná je aj úprava a tvorba krátkych vídeí.

#kreativci #copywriting #ideamaking #poslutanafestak 

Pracovné ponuky pre 🎨 dizajnérov

👉 Art Director / Graphic Designer @ Kreatívna Dvojica

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 200 €

Typ: Faktúra

Kreatívna Dvojica už dávno nie sú iba dvaja šikovní makači. Majú veľa úžasných klientov, pre ktorých vytvárajú úžasné veci. Z tohto dôvodu hľadajú ďalších úžasných ľudí do ich (už, samozrejme, úžasného) tímu. Ako Art Director / Graphic Designer budeš pracovať na rôznych dizajnérskych úlohách a svoju prácu následne odprezentuješ pred klientmi. Čaká ťa približne 70 % práce pre digitálne prostredie a 30 % pre print. Ideš/nejdeš?

#dizajneri #animation #branddesign #20dnidovolenky 


👉 Android Designer @ Simple Mobile Tools

Mesto: Remote

Forma: Freelance

Plat: od 1 562 €

Typ: Faktúra

Značka Simple Mobile Tools zastrešuje 21 Android appiek, ktoré sú open source a neobsahujú žiadne reklamy. Momentálne hľadajú do svojho tímu nového Android Designera, ktorého náplňou práce bude vylepšovanie prezentácie ich Android appiek na Google Play. Jedná sa o menšie úpravy, pričom všetky zmeny následne A/B otestuješ.

#remote #appdesign #userinterface #pracanadialku

Zdroj: Giphy.com

👉UX Designer @ Ringier Slovakia Media

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 1 200 €

Typ: TPP / Faktúra

Tento známy multimediálny vydavateľský dom už určite poznáš. Sú totiž jednotkou slovenského internetového trhu. Ako by vyzeral tvoj pracovný deň v Ringieri? Obľúbenou rutinou sa stane UX design a pri príprave podkladov budeš komunikovať s produktovými špecialistami, vývojármi a UI dizajnérmi. Pod palcom tiež budeš mať testovanie, zlepšovanie a hľadanie nových riešení.

#remote #dizajneri #digitalproductdesign #bezeckyklubvofirme

Pracovné ponuky pre 🤖 developerov

👉Mid 🔥 PHP Developer wanted 🔥 @ Everlution

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 800 €

Typ: TPP / Faktúra

Everlution do dlhodobého a stabilného projektu v oblasti licencovania nehnuteľností v UK hľadajú PHP Developera. Ich tím pracuje prostredníctvom frameworkov SCRUM, ideálny kandidát by preto mal mať skúsenosti s takýmto typom práce. V praxi to vyzerá nasledovne: raz za týždeň planning, kde si prejdeš s kolegami tickety, počas týždňa potom robíš na úlohách, ako sú implementácia novej funkcionality, research, bug fix, support problémov a pod. Nudiť sa vraj u nich nebudeš!

#developeri #backend #linux #vtipnykolektiv


👉Senior Frontend Developer (ReactJS / Angular) @ mantro digital

Mesto: Trnava

Forma: Full-time

Plat: od 3 500 €

Typ: TPP

Mantro digital je firma s dlhoročnými skúsenosťami s vývojom. Aktuálne otvárajú novú pobočku v Trnave, a preto hľadajú nových kolegov – skúsených frontend programátorov, ktorí budú pracovať na vývoji single page aplikácií. Čo od teba čakajú? Angličtinu. A okrem toho? Aby si bol skutočný vývojár a mal už niečo v tejto oblasti za sebou. Ak všetko spomenuté (slovom, tie dve veci) spĺňaš, skús poslať CV a možno sa podarí!

#developeri #javascript #react #pivkoabbq

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid WordPress Developer 🖥 @ Madelo

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 1 900 € do 2 400 €

Typ: TPP / Faktúra

Madelo je kreatívne štúdio a malá skupinka ľudí, ktorá miluje prácu na zmysluplných veciach. Či už sa jedná o vyladený web alebo trvácny branding, za všetkým je úprimný záujem vytvárať vskutku kvalitné produkty. Ak sa ti ich prístup pozdáva, štartuj cévéčko! Teraz hľadajú šikovného PHP Developera so skúsenosťami s CMS WordPress a miernym presahom do frontendu.

#remote #backend #frontend #applehrackyktomu

Pracovné ponuky z kategórie pre 💪 non-tech

👉Account Manager @ Diorama

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 600 €

Typ: TPP / Faktúra

Pod jednou strechou zastrešujú špecialistov na komunikáciu, marketing a dizajn. Dioramu tvorí malý tím pracujúci na projektoch, ktoré sú vidieť a majú zmysel. Momentálne zháňajú šikovného accounta, ktorého hlavnou náplňou bude každodenná komunikácia – vo vnútri tímu, s klientom a s externými dodávateľmi. Ďalej zodpovednosť za organizovanie a riadenie stretnutí, prípravu cenových ponúk, plánovanie kapacít, zadávanie úloh, reporting a prípravu podkladov pre fakturáciu. Dvere máš otvorené!

#nontech #creativeukraineprogram #customersupport #paradniklienti


👉Junior TV Buyer / Nákupca televízneho mediálneho priestoru @ UNIVERSAL McCANN

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 500 €

Typ: TPP

UNIVERSAL McCANN je fullservisová mediálna agentúra, poskytujúca služby v oblasti plánovania a nákupu mediálneho priestoru, no zároveň je rešpektovaným marketingovým konzultantom a lídrom v poskytovaní inovatívnych riešení. Láka ťa takéto prostredie? Máš prehľad v oblasti médií a analytické myslenie? Si junior, chceš sa učiť a rásť? Potom hľadajú práve teba.

#media  #english  #microsoftexcel #senioritapodrzia

Zdroj: Giphy.com

👉Junior HR Asistentka/Asistent @ ui42

Mesto: Bratislava

Forma: Part-time

Plat: od 500 € do 1 000 €

Typ: TPP / Faktúra

Ui42 je one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce na Slovensku aj v zahraničí. Majú know-how a skúsenosti, ktorých začiatky siahajú až do roku 1997, kedy bolo uičko založené. Momentálne hľadajú kolegu na part-time. Na čom by si sa podieľal? Recruitment, HR marketing, aktívne vyhľadávanie kvalifikovaných kandidátov, telefonické pohovory, organizácia stretnutí, onboarding nových členov tímu a podobne. Zisti viac a ozvi sa!

#nontech #socialmedia #hr #copywriting


👉 Pozri si aktuálnu ponuku všetkých jobov na Pretlak.sk

Navrch stránky To top