Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Aktuality

Pretlak jobov #03: Študent alebo starý harcovník, prácu máme pre každého

Anet Kissova, 6.3.2022

Je to potvrdené. Jar prichádza. A nie je to len zlatý dážď, čo nám pomaly kvitne za oknami. V rozpuku sú aj nové pracovné príležitosti na Pretlaku. Tento raz sme okrem starých harcovníkov mysleli aj na 🧑‍🎓 študentov a juniorov. Veľmi dobre vieme, že všetky tie výlety a krúžkovice musí niekto zaplatiť. A čo si neurobíš, to nemáš.


Pracovné ponuky pre ✍️ marketérov

👉 Mid PPC špecialista @ SOCIALISTS

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 600 €

Typ: Faktúra

SOCIALISTS je kreatívna reklamná agentúra so zameraním na sociálne siete a digitálne médiá. Ako Mid PPC špecialista budeš mať na starosti manažovanie a  koordináciu kampaní či online rozpočtov. Dosahovanie stanovených KPI´s pri kampaňových zadaniach. Správu a  optimalizáciu PPC kampaní v  Google Ads, Facebook BM a ich vyhodnocovanie a reporting.

#PPC #socialmedia #strategy #teambuildingapivo


👉 Mid / Senior Performance specialist @ ZľavaDňa

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 900 €

Typ: TPP / Faktúra

ZľavaDňa, jeden z najväčších predajcov pobytov a zážitkov, hľadá skúseného performance špecialistu. V rámci ich marketingového tímu budeš zodpovedný za výkonnostný marketing, budeš vytvárať stratégie, optimalizovať kampane a hľadať nové príležitosti. Na dennej báze budeš pracovať s PPC špecialistom a ďalšími členmi tímu – brand managerom, social media specialistom, marketing specialistom a grafikom.

#performancemarketing #B2Bmarketing #strategy #multisportkaktomu

Zdroj: Giphy.com

👉 Junior PPC Specialist @ AHOiREKLAMA

Mesto: Zvolen

Forma: Part-time

Plat: od 700 €

Typ: Faktúra

Digitálna marketingová agentúra vo Zvolene plánuje rozšíriť svoj tím o PPC-čkára – juniora so skúsenosťami. Job je pre začiatok na part-time, no v blízkej budúcnosti potrebujú túto pozíciu určite pokryť na full-time.  Náplňou tvojej práce bude napríklad nastavovanie reklamných účtov (Google, Facebook/Instagram, Linkedin), optimalizácia a vyhodnocovanie reklamných kampaní, reporting či komunikácia s klientom. To všetko pod dohľadom Senior PPC-čkára.

#PPC #contentmarketing #socialmedia #masazakobonus

Pracovné ponuky pre 🍭 kreatívcov

👉 Mid Redaktor so zameraním na spravodajstvo @ INTEREZ MEDIA

Mesto: Banská Bytrica

Forma: Full-time

Plat: od 1 000 do 1 200 €

Typ: Faktúra

INTEREZ, tím mladých ľudí, ktorí tvoria presne cielený content na Facebooku, YouTube a v neposlednom rade na Instagrame, má zálusk na nového redaktora so zameraním na spravodajstvo. Náplňou tvojej práce bude výber tém, ich následné spracovanie a publikácia, práca s agentúrami, práca so sociálnymi sieťami, sledovanie aktuálneho diania na Slovensku a vo svete, reagovanie na aktuálne dianie formou autorských článkov a editácia článkov.

#copywriter #redactor #proofreading #budsmart


👉 Junior Špecialista/ka pre online kreatívu a komunikačné projekty mesta Bratislavy @ Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 100 €

Typ: TPP

Naše hlavné mesto hľadá niekoho, kto sa postará o online kreatívu a komunikačné projekty. Náplňou práce je spravovanie, koordinácia a zodpovednosť za vybrané komunikačné projekty a kampane, príprava a tvorba reels videí a stories, zverejňovanie obsahu pre Facebook a Instagram, písanie textov, transformácia odborných textov do prívetivej ľudskej reči a vytváranie naratívov, navrhovanie komunikačných plánov či spolupráca s odbornými oddeleniami Magistrátu.

#copywriting #ideamaking #videoediting #bratislavaniejeblava

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid Copywriter / Copywriterka @ St. Nicolaus – trade

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 850 €

Typ: Faktúra

Interná agentúra St.udio Nicolaus, ktorá vytvára komunikáciu pre značky St. Nicolaus hľadá posily. Do teamu hľadajú skúseného Copywritera / Copywriterku. Ak sa chceš presunúť na klientsku stranu, ale stále pracovať na reklamných kampaniach, táto ponuka je presne to, čo hľadáš.

#copywriting #ideamaking #kreativci #opicazadarmo

Pracovné ponuky pre 🎨 dizajnérov

👉 Mid Grafický/á dizajnér/ka @ NEBBIA

Mesto: Žilina

Forma: Full-time

Plat: od 1 000 € do 1 500 €

Typ: TPP / Faktúra

NEBBIA pokukuje po dizajnérovi. Tvojím cieľom bude tvoriť moderný dizajn s úderným copy, ktorý predáva a pomôže osloviť davy fitness nadšencov. Ak dýchaš pre grafiku, máš v merku všetky dizajnérske vychytávky a trendy tejto doby, dokážeš rýchlo a trefne navnímať NEBBIA štýl a máš cit pre detail, posielaj životopis.

#graphicdesign #webdesign #productdesign #partycelyrok


👉 Mid UX architekt / dizajnér @ Slovak Telekom

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 700 €

Typ: TPP

Najväčší slovenský multimediálny operátor do svojho webového tímu hľadá UX architekta/dizajnéra. Čo budeš robiť? Podieľať sa na tvorbe webu a nákupných ciest, na zvyšovaní konverzie a zlepšovaní customer experience, zodpovedať za tvorbu informačnej architektúry, tvorbu user flows, prototyping a usability testovania, navrhovať konkrétne vylepšenia, testovať navrhnuté riešenia alebo spolupracovať s grafikmi a vývojármi. Pracovať budeš s Axure (prip. Figma alebo akýkoľvek iný nástroj), Hotjar, Google Analytics či Google Optimize, takže mal by si ich mať zvládnuté.

#userexperience #userinterface #pausalktomu #ajsmobilom

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid UX / UI dizajnér @ Odyzeo – UX/DEVELOPMENT studio

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 700 €

Typ: TPP / Faktúra

Odyzeo, špecialisti na online biznis optimalizáciu poskladaní prevažne z developerov a dizajnérov k sebe hľadajú skúseného UX / UI dizajnéra, ktorý má záujem podieľať sa na zaujímavých internetových projektoch pre Slovensko i zahraničie. Medzi tvoje úlohy bude patriť vytváranie wireframes / prototypov, tvorba grafických návrhov internetových aplikácií a webov, návrh používateľských rozhraní, podieľanie sa na tvorbe koncepcií nových produktov či participácia na testoch použiteľnosti.

#appdesign #motiondesign #webdesign #zasobavitaminov

Pracovné ponuky pre 🤖 developerov

👉 PHP Developer @ APM Digital Solutions

Mesto: Remote

Forma: Freelance

Plat: od 3 200 € do 4 000 €

Typ: Faktúra

Nezávislý poskytovateľ IT projektového poradenstva a outsourcingu ponúka spoluprácu pre PHP developera. Tvojou náplňou práce bude vývoj v programovacom jazyku PHP, vrátane frameworku Symfony, technická podpora pri tvorbe analýzy, práca s databázou, tvorba dátových modelov, výkon unit testov a oprava chýb.

#PHP #remote #pomozusdanami #pivnyrezim


👉 Senior PHP developer @ United Classifieds

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 1 997 €

Typ: TPP / Faktúra

United Classifieds združuje portály, ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, a je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku. Aktuálne hľadá na svoju palubu PHP developera, ktorý má skúsenosti s vývojom a vidí svoje ďalšie smerovanie v JS – Node.js, Typscripte. Mal by si byť pojítkom medzi vývojom v PHP a vývojom v najnovších technológiach. 

#remote #react #javascript #naborovegrose

Zdroj: Giphy.com

👉 IT Project Manager @ GALTON Brands

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 2 000 €

Typ: TPP / Faktúra

GALTON Brands je brandingová agentúra s tímom kreatívcov a technologických inovátorov. Základom ich úspechu sú inovatívne nápady, moderné technológie, ale najmä ľudia, ktorí rozumejú svojej práci a robia ju dobre. Preto medzi seba do tímu programátorov hľadajú skúseného projektového manažéra s technologickými skúsenosťami.

#remote #backend #projectmanagement #xboxvoffice

Pracovné ponuky z kategórie pre 💪 non-tech

👉 Business developer / Sales manager @ Marmot & Crow

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 800 € do 4500 €

Typ: Faktúra

Marmot & Crow je fullservisová marketingová agentúra, ktorá na trhu funguje viac ako 7 rokov. Pre slovenských i zahraničných klientov vytvárajú kreatívu, stratégie, kampane, webstránky, e-shopy, social media, PPC kampane, SEO, UX & branding, influencer marketing a mnoho ďalšieho. S novými projektami sa im roztrhlo vrece, preto potrebujú pomoc. Hľadajú šikovného business človiečika a sales managera v jednom, ktorý bude podporou ideamakerov, dizajnérov a performance tímu.

#nontech #strategy #firemnymobil #firemnynotebook


👉 Mid Country Manager / Business Developer pre balkánsky región @ Affiliate sieť Dognet

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 000 €

Typ: Faktúra

Affiliate sieť Dognet hľadá šikovného Country Managera / Managerku, aby obchodne pokryl trhy Chorvátska, Slovinska, Srbska Bosny a Hercegoviny. Firma spravuje viac ako 900 affiliate kampaní pre klientov, ako Lidl, Decathlon, Mall, Alza a podobne. Aktuálne majú spustených niekoľko chorvátskych, slovinských či srbských kampaní, no potrebujú tento región obchodne posunúť na iný level. Ak máš skúsenosti v B2B a ideálne v ecommerce segmente, dvere máš otvorené.

#nontech #accountmanagement #leadership #poskladajvlastnytim

Zdroj: Giphy.com

👉 Junior Customer Care Specialist @ Sygic

Mesto: Bratislava

Forma: Part-time

Plat: od 5 € / hodina

Typ: TPP

V Sygicu menia spôsob, akým ľudia cestujú. Spájajú smartfóny s autami, pomáhajú rodinám zostať v kontakte či navigujú flotily po celom svete. Teraz hľadajú silnú osobnosť do Customer Care tímu. Osobnosť, ktorá je schopná aktívne počúvať a slušne komunikovať. Niekoho, kto chce poskytovať výnimočné služby zákazníkom, byť pre nich technickou podporou a ukáže im, ako z aplikácie Sygic dostať čo najlepší zážitok. Si to ty?

#customercare #prestudentov #flexibilnebenefity #najkrajsioffice


👉 Pozri si aktuálnu ponuku všetkých jobov na Pretlak.sk

Navrch stránky To top