#Neriešime

Zistiť viac

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Aktuality

Pretlak jobov #09: Uhorková sezóna nehrozí, nájdi si prácu už cez leto

Aneta Marcely, 30.6.2022

Hovorí sa, že leto je v marketingu a médiách uhorkovou sezónou. Nič zaujímavé sa nedeje, všetci sú na dovolenkách, svet sa spomalí, v telke bežia samé reprízy a dozrievajú uhorky. 🥒 Čo však platí pre jedno, nemusí platiť pre druhé. My na Pretlaku hlásime bohatú úrodu nových jobov. A zatiaľ čo ostatní šanujú svoje životopisy na september, ty využi šancu už dnes. Veď predsa, čo si v lete zavaríš, akoby by si na jeseň našiel.


Pracovné ponuky pre ✍️ marketérov

👉 Sales and Account Manager @ Madviso

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 100 do 1 600 €

Typ: TPP / Faktúra

Madviso je fullservisová marketingová agentúra so sídlom v Bratislave na známej adrese Leškova 8. Si doma vo svete online marketingu, sociálnych sietí, e-commerce či tvorby webu? Si ukecaná/ý, máš príjemné vystupovanie a rád komunikuješ? Hovoria ti niečo keywordy, ako cenová ponuka, stratégia, tender, zadanie, report a vieš čo je to skrytá kópia? Ak áno, staň sa súčasťou ich tímu a spoločnými silami môžete dosiahnuť veľké veci. Hľadajú stabilného člena tímu na dlhodobú spoluprácu, ktorý to s nimi dokáže potiahnuť, čo vedia aj náležite oceniť.

#marketing #businessdevelopment #strategy #multisportka


👉 Mid Account manažér @ Madviso

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 100 do 1 600 €

Typ: TPP / Faktúra

Madviso obsadzuje ešte jednu zaujímavú pozíciu pre Marketérov. Hľadajú šikovného kolegu na pozíciu accounta s pomocou pri sales & development, na aktívne kontaktovanie potenciálnych klientov a zároveň komunikáciu s aktuálnymi klientami. Dôležité je orientovať sa na výsledok a klienta. Ak sa nebojíš telefonovať a vieš zdelegovať marketingové služby na tím, zabezpečiť realizáciu a následne odprezentovať klientovi, tak sa hlás, si na správnej adrese.

#consulting #microsoftexcel #management #multisportka

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid Marketing & customer happiness manažér @ Cambridge Study

Mesto: Bratislava, Žilina

Forma: Full-time

Plat: od 1 200 so 1 800 €

Typ: TPP / Faktúra

Cambridge Study tvorí Juraj (zakladateľ), Lenka a Ivana. Pomáhajú ľuďom študovať v zahraničí na stredných a vysokých školách alebo jazykových kurzoch. A robia to dobre. Okrem poradenstva pri výbere študijného programu a lokality zabezpečujú celý proces vycestovania a pomoc či podporu počas samotného pobytu. Aktuálne rozširujú svoj tím. Ak máš pozitívny vzťah ku reklame, sociálnym sieťam, grafickému dizajnu, copywritingu, prípadne tvorbe videí, hľadajú presne teba!

#socialmedia #english #PR #moznostcestovat


👉 Account Executive @ dotcom.sk

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 100 €

Typ: Faktúra

 Fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím dopytuje šikovného accounta, ktorý by mal spĺňať nasledovné: máš rád/rada ľudí a vieš s nimi efektívne kooperovať; vieš pracovať samostatne ale aj tímovo; zodpovednosť a deadliny sú pre teba posvätné; potrpíš si na presnosť a si dôsledný/á; nerozlišuješ, či na teba hovorí niekto slovensky alebo anglicky; máš chuť rásť a zdieľať nadšenie pre svet reklamy.

#marketing #accountmanagement #english #konferencieaskolenia


👉 Senior Marketing Manager pre JOJ PLAY @ Slovenská produkčná

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 800 €

Typ: TPP / Faktúra

Slovenská produkčná vytvorila novú platformu JOJ PLAY spoločnosti JOJ Group (SVOD, TVOD, AVOD, live TV, TS). Najlepšie filmy, seriály, reality show, dokumenty a celú produkciu JOJ Group majú teraz diváci pod palcom. Aby však všetko fičalo ako má, obsadzujú pozíciu senior marketéra, ktorý by mal mať predovšetkým veľké srdce a chuť učiť sa. Marketing je predsa sektor, kde sa stále niečo obmieňa a zlepšuje, takže musíš mať veľký prehľad. Zisti o tejto pozícii viac kliknutím na jej názov.

#media #event #pracavtelke #homeoffice

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid / Senior Performance marketing špecialista @ Volis International

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 500 € do 2 000 €

Typ: TPP / Faktúra

Volis International je fullservisová Google Premier digitálna agentúra, ktorá dnes pokrýva potreby klientov od prípravy stratégie cez kreatívny a produkčný servis až po správu kampaní a mediálny servis. Teraz máš možnosť pre nich pracovať na pozícii Performance špecialistu. Čo by bolo náplňou tvojej práce? Správa reklamných kampaní v systémoch Google Ads, Facebook Ads, Inres, Etarget a iné; vyhodnocovanie dát, reporting a návrhy zmien; spoluúčasť na navrhovaní marketingových stratégií pre klientov či komunikácia s klientom.

#googleanalytics #googledatastudio #googletagmanager #nonstopovocie

Pracovné ponuky pre 🍭 kreatívcov

👉 Mid Copywriter / Social Media Manager @ LIČI ADVERTISING

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 100 € do 1 800 €

Typ: Faktúra

LIČI AD tvorí menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujú to, čo robia a do každého projektu vkladajú nielen nápady, ale aj kusisko seba. Pozdáva sa ti takýto prístup? Ak nemusíš googliť, čo znamenajú pojmy HDL, TOV či DDL; vyžívaš sa v slovičkárení, gramatike či štylistike a svoje tajné „zbrane“ na sociálne siete sa nebojíš použiť, poď k nim robiť copíka a socialistu v jednom.

#socialmedia #copywriting #nepocitajudovolenku #policikolektiv


👉 Mid Copywriter Ideamaker @ Popcorn Advertising

Mesto: Košice

Forma: Part-time

Plat: 1 000 €

Typ: Faktúra

Agentúra Popcorn Advertising hľadá pre ich klienta, zubnú kliniku pôsobiacu vo viacerých mestách na Slovensku a v Čechách, Copywritera/Ideamakera žijúceho v Košiciach. V skratke, potrebujú niekoho, kto pozná lokálne fičúry, ľudí, ich rozmýšľanie a správanie… Je tiež potrebné, aby si spoznal kliniku a vedel vyhodnotiť, čo na miestnych „platí“.

#copywriting #ideamaking #domanavychode #zubky

Zdroj: Giphy.com

👉 Copywriter @ PRime Time

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 200 €

Typ: Faktúra

Do známej PR agentúry hľadajú nového člena contentového tímu – všestranného človeka, ktorého písanie baví a má ho, takpovediac, v krvi. Čo konkrétne budeš v PRime Time robiť? Tvoriť rôzne textové formáty pre klientov; štylisticky a gramaticky korigovať texty; lokalizovať obsah pre slovenský trh a zodpovedať za obsah pre zverených klientov. Ak ťa ponuka zaujala, pošli im CV a nezabudni na portfólio!

#ideamaking #kreativita #gramatika #flexibilnapraca


👉 Senior Copywriter/ka @ Ponyhouse

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 000 €

Typ: Faktúra

Veľmi veľmi véééľmi zaujímavá ponuka a to iba s jedinou požiadavkou, citujeme: Keby bola taká možnosť, tak aspoň 5 rokov v hre. Inak si nepotrpíme. A ponúkajú kadejaké výhody – bež skontrolovať.

#copywriting #coolklienti #homeoffice #netoxickakultura


👉 Copywriterský Chef 🤤 @ Medusa Services

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 000 €

Typ: Faktúra

Láska k jedlu a peknému slovu sa spojila v tejto dokonalej pozícii pre každého foodieho a grammar naziho. Medusa verí, že gastro má budúcnosť. Sú najväčšou gastrofirmou na Slovensku a Najzamestnávateľ 2021 so sídlom v unikátnom office v Pradiarni 1900, kde majú, zhodou okolností, tiež dve z ich vyše 20 prevádzok. Ako zamestnanecký bonus dostaneš aj zázračnú kartičku so zľavami do všetkých Medusa reštaurácií. To musí byť sen!

#copywriting #dobrejedlo #kancelvpradiarni #multisportka

Zdroj: Giphy.com

👉 Copywriter @ CREATIVE sites

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 500 €

Typ: TPP / Faktúra

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoria profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru a komplexné marketingové služby. Aktuálne pokukujú po novom Copywriterovi, ktorý im bude pomáhať robiť lepšie služby. Si majster slova a baví ťa narábať s textom? Máš v malíčku písanie odborných či technických blogov a vieš vytvoriť aj pútavý text, ktorý sa nedá prehliadnuť? Ak ťa láka svet e-shopov a zároveň sa chceš podieľať na rôznych marketingových aktivitách, poď písať pre CREATIVE sites!

#copywriting #googleanalytics #seo #dogfriendly

Pracovné ponuky pre 🎨 dizajnérov

👉 Senior UX Researcher @ eyerim

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 700 do 3 000 €

Typ: TPP / Faktúra

Online optika, ktorú netreba predstavovať. Ako popredný hráč na trhu chcú priniesť zákazníkom nové možnosti, ako si vybrať a nakúpiť dioptrické okuliare bez toho, aby boli zmätení, frustrovaní. Celý proces by mal prebehnúť bez zaváhania. Tvojou úlohou bude riešiť náročné úlohy jednoduchými a zrozumiteľnými nápadmi. Funkčnosť a prístupnosť je pre eyerim kľúčová. Challenge accepted?

#ui #ux #kancelvcentre #flexibilnadovolenka


👉 Mid Art Director @ Zaraguza

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 000 €

Typ: TPP / Faktúra

Poď robiť kvalitnú reklamu. Zaraguza hľadá Mid Art Directora, ktorý by mal mať: Aspoň dva roky skúseností, kreatívne myslenie, tímového ducha, motiváciu vzdelávať sa a pracovať na sebe, portfólio prác. A čo ťa v práci čaká a neminie ak to klapne? Podieľanie sa na kreatívnom procese a tvorbe konceptov, príprava grafiky pre offline (print, OOH, CVL…)TV, ale i online – bannery, social posty a newslettre.

#graphicdesign #branddesign #bezhierarchie #psiky

Zdroj: Giphy.com

👉 Junior Grafický Dizajnér/ka @ diorama.

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 200 €

Typ: TPP / Faktúra

Diorama. hľadá novú krv, ktorá sa chce niečo naučiť a vie, že dobrá práca vzniká spojením šikovných ľudí. Pozícia Junior Grafického Dizajnéra/ky je vhodná pre všetkých s nadšením pre grafický dizajn a chuťou rásť. Budeš mať česť so širokou paletou zadaní, najčastejšie pôjde o social media, jednoduché tlačoviny, no šancu dostaneš aj pri návrhu identít alebo kampaní. V tíme budeš spolupracovať s ďalšími dizajnérmi, creative a art directorom, copywriterom či projektovým manažérom. Takže sa aj veľa naučíš. Choď do toho!

#graphicdesign #startedfromthebottom #basicenglish #onlinekurzy


👉 Mid Grafický dizajnér pre sociálne siete a web @ Madviso

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 200 do 1 800 €

Typ: Faktúra

A do tretice všetko dobré! Ďalšia zaujímavá ponuka od agentúry Madviso, tentokrát na pozíciu Grafického dizajnéra. Ak máš grafiku v malíčku, robil si so sociálnymi sieťami a pravidelne sleduješ trendy na sociálnych sieťach, si pre nich dokonalý kandidát. Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí už majú skúsenosti s prácou na podobnej pozícii. Si študent a myslíš si, že toto je presne to, čo hľadáš? Ozvi sa tiež.

#webdesign #graphicdesign #dtp #vianocneodmeny


👉 Mid Grafik / Grafička so zmyslom pre detail @ Mobilonline

Mesto: Lučenec

Forma: Full-time

Plat: od 1 000 €

Typ: TPP / Faktúra

Najväčší špecializovaný predajca mobilných telefónov a príslušenstva rozširuje svoje posily. Mohlo by ťa zaujímať, že Mobilonline venuje veľké úsilie znižovaniu dopadov ekonomickej činnosti na životné prostredie. Ak si podobne naladený/á a chcel/a by si sa svojimi schopnosťami a nápadmi blysnúť v inovatívnej a rýchlo rastúcej spoločnosti, teraz je tvoja šanca. Všetky dôležité informácie nájdeš po kliknutí na názov pozície.

#ux #ui #productdesign #officeroka2021

Zdroj: Giphy.com

👉 Senior Grafický dizajnér @ Trendis.sk

Mesto: Žilina

Forma: Full-time

Plat: od 1 500 €

Typ: Faktúra

Kreatívna agentúra zo Žiliny a hľadá interného senior dizajnéra, na ktorého sa budú môcť spoľahnúť pri tvorbe kampaní, log a firemných identít. V ich tíme ťa bude sprevádzať skúsený account manager a kolegovia dizajnéri, pričom kreatívne texty dodá copywriterka. Tešiť sa môžeš na tímové, ale aj sólo projekty, parádny kancel, iMac na každom stole aj čiastočný home office. Pozdáva sa ti to?

#illustration #creativedirection #3D #neformalnakultura

Pracovné ponuky pre 🤖 developerov

👉 Mid Back-end developer/ka @ Outloud

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 3 000 do 4 800 €

Typ: Faktúra

Software & dizajn štúdio v Bratislave potrebuje skúseného a samostatného back-end developera/ku, ktorý im pomôže s vývojom rôznych produktov a aplikácií, či už z oblasti fintechu, healthtechu, security a ďalších. Hľadajú niekoho, kto zoberie malé štúdio ako výhodu, vďaka ktorej sa bude môcť naplno realizovať a nebude brzdený procesmi a manažmentom. Budeš rásť spolu s nimi.

#typescript #backend #podielzozisku #totalnasloboda


👉 Frontend programátor (ASP.Net, C#) @ msg life

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 2 200 €

Typ: TPP / Faktúra

IT spoločnosť msg life Slovakia pôsobí v oblasti vývoja aplikácií, softvéru na mieru a IT poradenstva už viac ako 20 rokov. Firma patrí do nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorej informačné systémy využívajú poprední klienti v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Slovenskú pobočku tvorí viac ako 250 zamestnancov a neustále sa rozrastá. Aktuálne ponúka voľnú pracovnú pozíciu pre Frontend programátora. Skúsiš?

#frontend #german #remote #kurzyacertifikaty

Zdroj: Giphy.com

👉 Junior PHP Developer @ Slovak Telekom

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 300 €

Typ: TPP

Najväčší slovenský multimediálny operátor rozširuje tím!

Chceš naštartovať svoju kariéru programátora? Chceš spolupracovať na rôznych projektoch a mať možnosť učiť sa a získať know-how od skúsených kolegov? Chcel by si pracovať na dizajnovaní a následnej implementácii aplikácie moderným spôsobom? Chcel by si vidieť, ako sa realizujú požiadavky end-to-end? Ak si aspoň na jednu z vyššie uvedených otázok odpovedal/a ÁNO, si na tom správnom mieste. 

#fullstack #javascript #bonusyaodmeny #smartphone


👉 Mid PHP Developer @ Multitude

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 3 000 €

Typ: TPP / Faktúra

Multitude je plne regulovaná platforma rastu pre finančné technológie. Ak ti je táto oblasť blízka, máme dobrú správu. Hľadajú šikovného odborníka, ktorý bude vedieť: vybudovať nové funkcie v ich interných riešeniach PHP pre bankové úvery a pre interné nástroje; bude vedieť zodpovedne udržiavať existujúce systémy a bude tímovým hráčom.

#PHP #inovation #homeoffice #multisportka


👉 Junior Onsite Support Engineer @ CANCOM Slovakia

Mesto: Bratislava, Banská Bystrica, Žilina

Forma: Full-time

Plat: od 1 800 €

Typ: TPP

Spoločnosť CANCOM Slovakia bola založená v roku 2019 s 30 zamestnancami. Dnes viac ako 200 vysokokvalifikovaných nemecky a anglicky hovoriacich IT odborníkov zabezpečuje poskytovanie širokej škály špecializovaných IT služieb. Aktuálne hľadajú odborníkov z rôznych oblastí: Linux, Backup, Storage, Virtualisation a Windows administrátorov. Pozri si ich ponuku a daj im o sebe vedieť!

#english #multisportka #penzia #flexibilita

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid PHP programátor / web developer @ KOLLÁR services

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 1 300 do 2 000 €

Typ: TPP / Faktúra

Firma KOLLÁR services už od roku 2008 vytvára kvalitné informačné systémy s rozsiahlou funkcionalitou, jedinečné webové stránky a e-shopy. Do svojho tímu hľadajú nového PHP programátora. Pracovať budeš na webových stránkach, online aplikáciách, e-shopoch a rôznych interných systémoch. Požiadavky sú: nutná znalosť HTML, CSS, JS (jQuery) a PHP (OOP), MySQL.

#fullstack #PHP #frontend #bonusy

Pracovné ponuky z kategórie pre 💪 non-tech

👉 Junior HR manager @ Hemisféra ľavá o.z.

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 1200 €

Typ: Faktúra

Pozor, pozor, hľadá sa junior HR manažér, ktorý sa postará o nastavenie a leadovanie HR agendy organizácie od náboru cez performance reviews, platové ohodnotenie, disciplinárne kroky, vzdelávanie a rozvoj. Pre zastávanie tejto pozície by si mal/a mať skúsenosti v oblasti HR, vedomosti v rámci právnej stránky spomínaných činnosti alebo motiváciu sa tieto veci naučiť.

#firemnypocitac #firemnytelefon #moznostrastu #zlavy


👉 Mid Account / Relationship manager na spoluprácu s online médiami @ Affiliate sieť Dognet

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 600 do 2 200 €

Typ: Faktúra

Affiliate sieť Dognet už viac ako 9 rokov spája inzerentov a publisherov. Preto hľadaju nového kolegu / kolegyňu na aktívnu komunikáciu medzi inzeretmi a publishermi. Inzerenti chcú viac spolupracovať s publishermi a aj publisheri s inzerentmi. Cieľom je, aby inzerenti viac predali a získali lepší výkon od publisherov. A na druhej strane, publisheri viac zarobia. Je to win-win. Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa, ktorý vie, čo chce, chce byť v marketingu a je absolútne spoľahlivý.

#customersupport #accountmanagement #english #ferovypristup

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid ACCOUNT Executive @ LIČI ADVERTISING

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 100 do 1 900 €

Typ: Faktúra

LIČI obsadzuje, a to nielen na pozíciu Copywritera a Social Media Managera. Do agentúry potrebujú ďalšiu čerstvú posilu, ktorá sa s chuťou ponorí do každého zadania, ktoré dostane pod ruku. Budeš pracovať pod vedením ich Account Leaderky. Každý deň je iný, zadania sú pestré, takže stereotypu sa neboj. Ak ti pri zvuku prichádzajúceho mailu/hovoru srdce zaplesá, daj im o sebe vedieť!

#zahradasgrilom #pivnapipa #homeoffice #policikolektiv


👉 Projektový manažér vo svete dizajnu (UX produčkný / DesignOps specialist) @ Lighting Beetle

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 800 €

Typ: TPP / Faktúra

Lighting Beetle je najväčšie slovenské UX štúdio – 45 talentovaných ľudí, ktorí sa venujú výskumu zákazníkov, testovaniu použiteľnosti, prototypovaniu, grafickému dizajnu a front-end developmentu. Aktuálne rozširujú tím o projektových manažérov, resp. budúcich DesignOps špecialistov. Ich dlhodobým cieľom je vychovávať špičkových UX profesionálov na Slovensku. Majú na to mnohoročné skúsenosti, metodiky a hlavne atmosféru. Posielaš životopis?

#projectmanagement #leadership #podielzozisku #gretafriendly


👉 Account Manager @ Wiktor Leo Burnett

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 400 €

Typ: Faktúra

Wiktor Leo Burnett sa so ziskom 8 titulov Agentúry roka zaradil medzi najúspešnejšie reklamné agentúry na slovenskom trhu. Wiktor ale nie sú iba tituly, ocenenia z kreatívnych festivalov a veľké reklamné kampane. Sú to všetci tí inšpiratívni a kreatívni ľudia, ktorí za posledných 30 rokov na Leškovej po sebe niečo zanechali. Milujú kreatívnu reklamu, ktorej vytvárajú čo najlepšie prostredie. A viac ti vraj radi porozprávajú osobne na kávičke alebo cez videocall. 

#WLB #accountmanagement #projectmanagement #legendarneparties

Zdroj: Giphy.com

👉 BACK OFFICE ASSISTANT @ JANDL

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 000 €

Typ: TPP / Faktúra

Známa slovenská reklamná fullservisová agentúra hľadá niekoho, kto nemá vyhranený názor, čo by asistentka robiť mala a čo nie. Niekoho, kto vie, že práca v reklamnej agentúre (a platí to tak pre manažéra, ako pre asistentku) je o pružnosti, schopnosti prijímať zmenu a o nutnosti poradiť si. Ak máš tieto schopnosti, a okrem nich aj zodpovedný prístup k zadaným úlohám, orientáciu na výsledok, dochvíľnosť, čestnosť, dodržiavaš stanovené termíny a sľuby, máš aktívny prístup k životu, vítaš nové veci a efektívne postupy a si navyše múdra, priateľská a milá bytosť, tak sa tešia na stretnutie.

#officemanager #assistent #english #multisportka


👉 Pozri si aktuálnu ponuku všetkých jobov na Pretlak.com

Navrch stránky To top